fbpx

Як позбутися прищів на обличчі: огляд популярних методів

29 Січня
5 хв
Як позбутися прищів: огляд популярних методів-1

Як позбутися прищів на сухій та жирній шкірі – питання, яке цікавить багатьох дівчат та жінок. Це поширена проблема, з якою стикаються представниці прекрасної статі різного віку. Для її вирішення потрібно розуміти, чому з’являються прищі та які методи лікування є найбільш ефективними. З цієї статті Ви про все дізнаєтесь та зможете отримати бажаний результат, звернувшись до фахівців косметологічної клініки у Львові BeautyFULL.

Причини виникнення прищів

Прищі – захворювання шкіри, основою якого є закупорка сальних залоз. У більшості випадків процес локалізується на обличчі. Прищі з’являються на щоках, на підборідді, на носі. Чому виникає така проблема, розглянемо детальніше:

  • стресові ситуації;
  • ендокринопатія;
  • шлунково-кишкові розлади;
  • незбалансоване харчування;
  • неналежна гігієна.

Період статевого дозрівання – одна з головних причин виникнення прищів у дівчат в підлітковому віці. В даному випадку висипання з’являються напередодні менструального циклу. На появу прищів безпосередньо впливають гормональні збої.

Як позбавитися від прищів або ж хоча б покращити ситуацію? Потрібно дотримуватись правил гігієни, гарно очищати шкіру вранці та ввечері. На чистій шкірі, на якій немає місця бактеріям, не з’являються запалення. Ще потрібно переглянути свій раціон, додавши корисні продукти та виключивши гостру й жирну їжу. Також для покращення ситуації необхідно уникати стресів та достатньо виділяти часу для сну.

Звернення до дерматолога

Якщо виникає питання, як забрати прищі з лиця, потрібно звернутись до досвідченого фахівця. Йдеться про дерматолога, що займається захворюваннями шкіри та надає рекомендації. Спочатку фахівець ознайомлюється з ситуацією, проводить огляд уражених ділянок шкіри та визначає, з чим це пов’язано.

Висипання на носі, на щоках, на чолі є серйозною проблемою, з якою складно впоратись самостійно. При використанні розрекламованих косметичних засобів можна більше нашкодити, ніж принести користь. Якщо не звертати увагу на хронічне захворювання, це також неправильно. Акне може стати серйозною проблемою, що призводить до появи рубців на шкірі та до психологічного дискомфорту.

Важливо: звернення до фахівця, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, є оптимальним рішенням, оскільки лише в такому випадку досягається гарний результат.

Професійна косметологія – найкращий вибір

Як позбутися прищів: огляд популярних методів-2

BeautyFULL– косметологічна клініка у Львові, в якій надають послуги на високому рівні. Фахівці з багаторічним досвідом допомагають вилікувати прищі, використовуючи перевірені методи. До них належить чистка та пілінг обличчя. В чому полягають особливості таких методів, піде мова далі.

Чистка обличчя – корисна процедура

Чистка обличчя – дієва процедура, яка сприяє усуненню вугрів та за допомогою якої можна очистити шкіру від забруднень, залишків шкірного сала та косметичних засобів. Це ефективний метод, що чудово себе зарекомендував. У кожному випадку фахівці львівської клініки беруть до уваги особливості перебігу захворювання та складають індивідуальний план лікування. Спеціалісти знають, як потрібно боротися з прищами та що робити, щоб швидко вирішити проблему.

Як позбутися прищів: огляд популярних методів-3

Чистка обличчя у Beauty FULL– запорука краси у будь-якому віці. Шкіра без прищів є результатом правильного догляду та застосування ефективних методів. Це базова процедура, що входить до комплексу послуг, спрямованих на очищення шкіри від комедонів, покращення кольору обличчя та поліпшення кровообігу. В косметологічній клініці виконується комбінована та ультразвукова чистка обличчя. Варто детально розглянути обидва варіанти.

Комбінована чистка обличчя – процедура, в якій вдало поєднується ручне очищення шкіри та використання спеціальних інструментів та апаратів. Її головню метою є видалення забруднень та відмерлого епітелію, очищення шкіри від прищів та від вугрів.

Процедура проводиться в декілька етапів. Спочатку використовується двофазний засіб для зняття макіяжу та за необхідності здійснюється ексфоліація (скрабування). На наступному етапі використовується маска для розкриття пор та проводиться холодне гідрування, спрямоване на глибоке очищення та зволоження шкіри. Потім спеціальним інструментом видаляються гнійники та застосовується апарат для ультразвукової чистки обличчя. Обов’язковим етапом є дарсонвалізація та нанесення на шкіру заспокійливої маски.

Як позбутися прищів: огляд популярних методів-4

Щоб пропали прищі та покращився стан шкіри, призначають ультразвукову чистку обличчя. Це сучасна процедура, за допомогою якої можна видалити зроговілий шар, вирівняти рельєф шкіри, покращити мікроциркуляцію крові. Ультразвукова чистка зменшує пори, сприяє покращенню кольору обличчя та усуненню запальних процесів. До основних переваг даної процедури належить висока ефективність, безпека та атравматичне чищення шкіри. Результати відповідають очікуванням, оскільки покращується пружність шкіри, оновлюється верхній шар епідермісу та зникають подразнення.

Пілінг обличчя – затребувана процедура

В косметологічній клініці BeautyFULLу Львові пропонують ще одну дієву процедуру – пілінг обличчя. Це чудове рішення для дівчат та жінок, яких хвилює питання, як позбутися прищів на обличчі.

Пілінг – процедура, в ході якої відлущується верхній ороговілий шар та значно покращується зовнішній вигляд шкіри. Фахівці клініки ознайомлюються з ситуацією та вирішують, які засоби найкраще підходять в конкретному випадку. Щоб вивести прищі та покращити стан шкіри, проводиться поверхневий, поверхнево-серединний та серединний пілінг. При цьому використовуються скраби з абразивними частинками та хімічні засоби, в яких міститься саліцилова чи азелаїнова кислота.

Огляд різних видів пілінгів

Як позбутися прищів: огляд популярних методів-5

Як позбавитися від прищів та досягти бажаних результатів? Пілінг анти-акне – прекрасний варіант для боротьби з вуграми та для проблемної шкіри. В залежності від ситуації, обирають засоби, що підходять для вирішення проблеми. Це може бути:

  • саліциловий пілінг – класика, перевірена часом. Головним складником є саліцилова кислота, що сприяє видаленню омертвілих клітин шкіри та зменшенню запальних процесів;
  • пілінг Джесснера – процедура, яку застосовують для зниження активності сальних залоз, розгладжування рубців, усунення пігментних плям та відновлення гладкості шкіри;
  • азелаїновий пілінг – процедура, завдяки якій забезпечується очищення шкіри, зменшується виділення себуму та вугрового висипу.

BeautyFULL– краща косметологічна клініка у Львові

Як позбутися прищів: огляд популярних методів-5

Чому? Є кілька важливих переваг, серед яких варто назвати професіоналізм, використання сучасного обладнання, застосування інноваційних технологій та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

В косметологічній клініці створена затишна обстановка, щоб можна було розслабитись та приємно провести час. Спеціалісти надають широкий спектр процедур, що відрізняються дієвістю та атравматичністю. Якість послуг підтверджується сертифікатами, з якими можна ознайомитись на сайті. Для всіх, кого цікавить питання, як позбутися прищів, фахівці знаходять ідеальні рішення та втілюють мрії в життя!

Ірина Сальник
Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології