fbpx

Вакуумний масаж у Львові Jordi Shape

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 6 голосів)
Зачекайте...
Вакуумний масаж у Львові Jordi Shape

Про вакуумний масаж Jordi Shape

Моделювання контурів тіла

Вакуумний масаж Jordi Shape з RF-Ліфтингом потрібний для проведення процедур корекції фігури та є чудовою альтернативою болючим ручним, баночним масажам, чи хірургічним методам боротьби з жировими відкладеннями.

Комбінований вплив

Процедура поєднує у собі 4 технології – біполярний RF, вакуум, ротація та LED-терапія. Такий масаж дозволяє моделювати фігуру, зменшити обсяги тіла, вплинути на локальні жирові відкладення, позбутись целюліту, поліпшити тонус шкіри, підтягнути її та зменшити розтяжки. 

Дбайливе ставлення до організму

Завдяки налаштуванню індивідуальних параметрів впливу, Jordi Shape не залишає синців, ушкоджень нервів, судин, м’язів чи інших тканин. Процедура не потребує реабілітаційного періоду, є абсолютно безболісною і навіть приємною. З Jordi Shape ви отримаєте одночасно релаксацію та ефективну корекцію фігури!

Кому підійде вакуумний масаж

Вакуумний масаж Jordi Shape – це неінвазивна комфортна процедура без реабілітаційного періоду. Масаж ідеально підійде тим, хто хоче:

 • усунути дряблість шкіри;
 • позбутися целюліту;
 • зменшити локальні жирові відкладення;
 • стимулювати власне вироблення колагену шкіри;
 • вирівняти рельєф шкіри;
 • усунути набряки та розтяжки;
 • поліпшити тургор шкіри.

Які ефекти досягаються

Чотирикратна дія Jordi Shape (вакуум, RF випромінювання, LED світло та ротаційний масаж) допоможе досягти швидкого та якісного результату, а саме таких ефектів:

 • корекція фігури;
 • усунення целюліту;
 • покращення кровотоку та лімфообігу;
 • усунення дряблості шкіри;
 • прискорення обмінних процесів;
 • покращення текстури шкіри тіла;
 • вирівнювання рельєфу;
 • поліпшення тонусу та підтяжка шкіри;
 • зменшення розтяжок.

Як відбувається процедура

Комфортний сеанс

Після консультації та заповнення «Карти клієнта» наші фахівці підбирають програму роботи апарата індивідуально для кожного клієнта. Під час процедури відчувається лише активне тепло та приємний пульсуючий масаж з регульованою потужністю.

Індивідуальні параметри впливу

Сила впливу, частота обертання й температура прогріву налаштовуються з урахуванням стану шкіри, проблемної зони та цілей, яких бажає досягти клієнт. Постійний моніторинг показників в режимі реального часу дозволяє завжди залишатись в межах терапевтичного впливу та поєднувати ефективність з комфортністю.

Дбайливе ставлення до організму

Це допомагає зберегти судини та запобігає утворенню синців, що часто стається при баночних чи інших антицелюлітних масажах. Jordi Shape ідеально поєднує дбайливе ставлення до організму, комфорт сеансу та ефективність процедури.

Про апарат

Апарат Jordi Shape потрібний для проведення процедур моделювання фігури, позбавлення від зайвої ваги та целюліту, підтяжки шкіри та зменшення розтяжок. 

Технологія Jordi Shape поєднує вплив 4 сил: вакуум, ротаційний масаж, RF випромінювання та LED-терапія. А основні комплектуючі апарату – виробництва Америки, Японії та Кореї.

Вакуумний масаж з RF-Ліфтингом стимулює кровотік та лімфообіг, активується ліполіз в жировій тканині, а лімфатичний відтік відбувається вдвічі швидше! В результаті зменшується об’єм та маса тіла, активуються процеси природного кліткового оновлення і відновлення шкіри.

Показники тіла моніторяться апаратом Jordi Shape в режимі реального часу та відображаються на екрані й маніпулі. Це дозволяє завжди залишатись в межах терапевтичного впливу та поєднувати ефективність з комфортністю.

Як це працює

Вакуум і ротація

Вакуумно-ротаційний масаж позитивно впливає на роботу сальних та потових залоз, розслабляє м’язи. Після масажу зменшуються набряки і застійні явища. Під дією вакууму руйнуються целюлітні відкладення, жировий прошарок зменшується, а разом з ним зайва вага.

Біполярний RF

В основі біполярного RF або радіохвильової терапії лежить взаємодія систем організму з електромагнітними полями. Під їхньою дією всі хімічні та фізичні процеси в клітинах протікають швидше, що призводить до активізації обмінних процесів.

LED світло

Під час LED-терапії підвищується рівень природної гідратації і покращується утримання вологи у шкірі, також терапія має заспокійливий ефект, зменшує почервоніння і запалення. Синє світло має протизапальну цілющу властивість, а також потужний антибактеріальний вплив для лікування проблемної шкіри.

Переваги

Висока результативність

Jordi Shape – це поєднання найбільш ефективних технологій корекції жирових відкладень, ефективність видалення жиру істотно вище інших методик, а загальний час проведення процедур набагато менше.

Комплексність процедури

Апарат виділяється поліфункціональністю і повним спектром процедур по корекції силуету і жирових відкладень на будь-якій ділянці тіла.

Збалансованість

Технологічність та сучасність процедури дозволяє одномоментно отримати зменшити об’єм жирової тканини, позбутись целюліту, провести лімфодренаж, підтягнути шкіру, позбутись дряблості та розтяжок, відновити метаболізм в клітинах і вивести токсини. Не потрібно проводити окремі процедури для отримання кожного з усіх цих ефектів.

Безпека для організму

Не викликає ушкодження шкіри, нервів, кровоносних судин, м’язів і інших тканин.

Комфорт сеансу

Jordi Shape можна налаштувати під особисті потреби кожного. Вакуум є пульсуючим, приємним з регульованою потужністю, що зберігає судини та запобігає утворенню синців.

Безболісний масаж

Процедури, що виконуються на апараті Jordi Shape абсолютно безболісні й не вимагають реабілітації.

Вакуумний масаж у Львові Jordi Shape

Ціни

Вакуумно-ротаційний масаж Jordi Shape
60 хвилин
грн
990 грн
60 хвилин + пресотерапія
грн
1550 грн
90 хвилин
грн
1390 грн
30 хвилин
грн
650 грн
30 хвилин + термоковдра 20 хвилин
грн
990 грн
60 хвилин + термоковдра 20 хвилин
грн
1375 грн
На курс процедур апаратного масажу Jordi Shape діють знижки до -30%

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Скільки потрібно сеансів?

  Ми рекомендуємо проходити курсом від 6 процедур, з інтервалом 4-5 днів, двічі на тиждень. Результат є наростаючим і розкривається з кожною наступною процедурою. А більш інтенсивна програма може включати 3 сеанси на тиждень.

  Наскільки комфортним є Вакуумний масаж Jordi Shape?

  Процедура є комфортною, а клієнт відчуває лише активне тепло та приємний пульсуючий масаж, з регульованою потужністю. Сила впливу і частота обертання, температура прогріву налаштовуються з урахуванням стану шкіри і проблемної зони, та цілей, яких бажає досягти клієнт.

  Чим Jordi Shape кращий за інші апаратні масажі?

  Jordi Shape вирізняється серед інших апаратних методик своєю комплексністю. Ви отримуєте не моно-вплив вакууму чи лімфодренажу, як в інших апаратах, а синергію 4 сучасних технологій. Це дозволяє отримати не лише лімфодренажний і антицелюлітний масаж, а й здійснити підтяжку шкіри, через відновлення її колагенового каркасу, відбувається стимуляція біохімічних процесів в тканинах шкіри.

  Чим Вакуумний масаж Jordi Shape з RF-Ліфтингом кращий за ручні методики?

  На відміну від ручних антицелюлітних масажів чи болючих баночних, апаратний масаж Jordi Shape є абсолютно безболісним і навіть приємним. Він не залишає синців, ушкоджень нервів, судин, м'язів чи інших тканин, а тому відсутня і реабілітація. При цьому, для досягнення бажаних результатів потрібно менше сеансів!

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: вагітність та період лактації; металеві імпланти, кардіостимулятор; ушкодження шкіри (активний герпес, псоріаз, екзема); онкологічні захворювання; діабет; гіпертонія; епілепсія; захворювання серця; операції на судинах, які проводились в області процедури, протягом останніх двох місяців.