fbpx

Ліфтинг Exilis Elite

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,82 з 5, на основі 11 голосів)
Зачекайте...
Ліфтинг Exilis Elite

Про Ліфтинг Exilis Elite

Неінвазивне омолодження і підтяжка обличчя

Ліфтинг Exilis Elite – це процедура підтяжки та омолодження обличчя на однойменному апараті, який єдиний здатний поєднувати одночасну дію RF-хвилі та ультразвуку. Під їхнім впливом відбувається максимально фізіологічне та ефективне відновлення колагенового каркасу та покращення якості шкіри неінвазивним шляхом.

Максимум ефектів за 1 сеанс

Під час процедури розгладжуються дрібні та мінімізуються глибокі зморшки, покращується еластичність шкіри, тонус й пружність м’язів. Ліфтинг Exilis Elite є ідеальним рішенням для боротьби із такими ознаками вікових змін:

 • Зморшки біля очей
 • Виражені носогубні складки
 • Зміни овалу обличчя
 • Друге підборіддя
 • Та інші

Видимий результат вже з першої процедури, який наростає з кожним наступним сеансом та продовжує розкриватись навіть після завершення курсу.

Без болю, без ін’єкцій, без операцій і без реабілітації

Ліфтинг Exilis Elite – це дуже комфортна та навіть приємна процедура: ви відчуваєте лише активне тепло, легкий масаж і жодного дискомфорту. До того ж, після сеансу немає потреби в реабілітаційному періоді, а ви насолоджуєтесь неймовірним ефектом одразу після процедури!

Для кого ця процедура

Exilis – це вирішення багатьох поширених явищ

Система Exilis Elite підійде усім, хто бажає розгладити зморшки, покращити тонус і пружність шкіри, підтягнути овал обличчя та позбутись зайвих жирових відкладень. Процедура є комплексним рішенням таких поширених явищ, як: зморшки біля очей, гусячі лапки, виражені носогубні складки, опущення кутиків губ, друге підборіддя, в’яла шкіра обличчя, шиї, декольте.

Максимум ефективності, мінімум обмежень

Окрім високої результативності процедура виділяється своєю універсальністю, адже чудово підходить для всіх типів шкіри та може виконуватись у будь-яку пору року. А ще, це просто знахідка для тих, хто хоче отримати хороший, видимий результат, але не любить ін’єкцій, не хоче реабілітації та цінує природність у процесі догляду за собою.

Які ефекти досягаються

Фізіологічне омолодження

Завдяки вдалому поєднанню RF-хвилі з ультразвуком, Ліфтинг Exilis Elite здатний швидко допомогти в досягненні потрібних результатів завдяки стимуляції природних процесів в організмі:

 • Повне оновлення колагенового каркасу шкіри
 • Оздоровлення міжклітинного матриксу
 • Покращення структури шкіри
 • Стимуляція росту колагену й уповільнення процесу старіння шкіри
 • Видиме покращення скульптури обличчя
 • Зменшення об’ємів підшкірної жирової клітковини
 • Покращення текстури та якості шкіри

Швидкий та тривалий ефект

Ефекти помітні уже під час курсу, а максимальний результат продовжує розкриватись ще протягом 28 днів після завершення, що пов’язано з клітинним циклом оновлення колагенового волокна.

Переваги

Миттєвий результат

Візуальний ефект помітний вже після першої процедури і продовжує розкривати протягом наступного місяця після завершення курсу.

Тривалий результат

Результат від курсу процедур може зберігатись до півтора року і може підтримуватись іншими косметологічними процедурами та правильним домашнім доглядом

Мінімум затрат часу

Сам курс триває зазвичай всього від 4 процедур, а максимальна їх кількість – не більше 8. Ви економите свій час!

Природність процесу

Exilis Elite приносить бажаний результат завдяки стимуляції фізіологічних процесів в організмі, який надалі починає самостійно генерувати необхідну кількість колагену.

Нетравматична процедура

Під час процедури шкіра не травмується, можливе лише незначне почервоніння, яке сходить впродовж 30-60 хв.

Комфортність сеансів

Без болю, ін’єкцій, реабілітації, анестезії чи синців. Можливість налаштування індивідуальних параметрів для власного комфорту. Ви відчуваєте лише приємне активне тепло та жодного дискомфорту. З Exilis Elite краса не вимагає жертв.

Інноваційність технології

Exilis Elite – єдиний прилад здатний одночасно генерувати ультразвукові хвилі й регульоване нагрівання поверхні тіла за допомогою RF-хвиль.

Про апарат

Поєднання 2 взаємодоповнюючих технологій

Exilis Elite створених британською компанією BTL Industries Ltd, яка представлена на ринку з 1993 року в понад 100 країнах. Це – унікальний апарат, що поєднує в собі два типи впливів: радіочастотний і ультразвуковий, їхня синергія дозволяє досягти всіх поставлених задач без надмірної травматизації тканин високими температурами, залишаючись в межах терапевтичного впливу.

Безпека та комфорт

Апарат обладнаних системою контролю й управління енергопотоками (Energy Flow Control, EFC), яка дозволяє припинити постачання енергії при втраті контакту аплікатора зі шкірою, а отже, усуває ризик опіків і забезпечує комфорт.

Моніторинг температури шкіри відбувається в режимі реального часу, що забезпечує комфортний рівномірний терапевтичний вплив, допомагає уникати перегріву. Завдяки цьому, процедура є безпечною та результативною.

Це підтверджується відповідними сертифікатами, зокрема FDA та CE.

Як це працює

Вплив на клітинному рівні

На поверхні шкіри і в дермі температура досягає 41-42 С, що забезпечує глибокий вплив на клітинні мембрани, масований розпад жирових клітин і вироблення колагену. Як перший видимий ефект – розтягнені колагенові волокна стискаються, і ми бачимо розгладження зморшок, підтягнення шкіри, набуття нею тонусу, покращення її текстури.

Наступний крок – організм починає «розбирати» ці оброблені-змінені колагенові волокна на складові-амінокислоти, і будувати нові, молоді. В результаті ми отримуємо після курсу процедур повне оновлення колагенового каркасу нашої шкіри і оздоровлення міжклітинного матриксу.

Природність на кожному етапі

Клітинний цикл оновлення колагенового волокна складає 28 днів і більше, залежно від поточного стану організму, біологічного віку, способу життя. Тому максимальний ефект продовжує розкриватись навіть через 1,5-2 місяці після останньої процедури, що пов’язано з клітинним циклом відбудови колагену.

Можливість покращити результат

Підсилити очікуваний результат можливо, якщо використовувати сироватки і вітамінні коктейлі, відповідно цим ми даємо більше «будівельного матеріалу» для відбудови нових молодих міцніших колагенових волокон, що відчутно покращують стан нашої шкіри.

Як відбувається процедура

Спочатку підготовка

Перед початком процедури, обличчя очищається від бруду та косметичних засобів, надягається електрод (на праву лопатку), далі наноситься провідниковий гель і починається сама процедура. Під час неї відчувається лише активне тепло та масаж спіралевидними рухами.

Комфорт та безпека під час сеансу

Вбудована система контролю та двоступенева система безпеки дає можливість індивідуально налаштовувати параметри потужності під кожного клієнта та контролювати температуру поверхні, що обробляється. Це дозволяє отримати максимальні результати, зберігаючи повний комфорт і безпеку процедури.

Дбайливе завершення

Є можливість додатково покращити результативність процедури, застосовуючи сироватки, яких у нас є широкий вибір. Після сеансу на обличчя наноситься фінішний крем з SPF крем, а також крем для контуру очей. Застосування цієї професійної космецевтики допомагає заспокоїти, зволожити та розслабити шкіру обличчя.

Без обмежень після сеансу

Ліфтинг Exilis Elite не має періоду реабілітації, можливе лише легке почервоніння обличчя, яке зійде протягом 30 хвилин після процедури. Тому ви одразу ж зможете насолоджуватись отриманими ефектами.

Ліфтинг Exilis Elite

Ціни

На курс процедур діють знижки до -25%
Ліфтинг Exilis Elite. Комплексні програми
Верхня/нижня половина обличчя
грн
1290 грн
Обличчя
грн
1590 грн
Обличчя та шия
грн
1990 грн
Обличчя, шия та декольте
грн
2190 грн
Ліфтинг Exilis Elite. Окремі зони
Зона губ
грн
590 грн
Зона декольте
грн
850 грн
Зона періоральна
грн
640 грн
Зона періорбітальна
грн
890 грн
Зона скул/щік
грн
850 грн
Зона чола
грн
650 грн
Зона шиї
грн
850 грн
Перед першим сеансом також оплачується електрод
Електрод - індивідуальний, використовується на всіх наступних процедурах Exilis Elite
грн
230 грн

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Скільки потрібно процедур?

  Потрібно пройти 4-8 процедур з інтервалом раз в 7-10 днів. Це пов'язано з клітинним циклом оновлення колагену, який складає зазвичай 28 днів. Тобто потрібно 1-2 таких циклів. А сказати точніше можна тільки на консультації у спеціаліста, де він зможе оцінити поточний стан шкіри.

  Коли можна побачити результат?

  Видимі зміни помітні вже після першого сеансу, а ефект продовжує розкриватись ще протягом місяця через клітинний цикл оновлення колагену. Результат зберігається до півтора року, якщо ведеться належний спосіб життя. Алкоголь, сигаретні вироби, нестача сну, погане харчування впливають на весь організм і на стан шкіри тим більше.

  Наскільки комфортна процедура?

  Сама процедура є безболісною і дуже комфортною. Клієнт відчуває активне тепло, легкий масаж і ніякого дискомфорту. Це стає можливим завдяки вбудованій системі контролю та двоступеневій системі безпеки, що дає можливість налаштовувати параметри потужності індивідуально та контролювати температуру поверхні в режимі реального часу.

  Чи є якісь обмеження після сеансу?

  Ліфтинг Exilis Elite вирізняється своєю неінвазивністю. Після сеансу можливе лише легке почервоніння, яке зійде протягом 30 хв. До того ж процедура не має реабілітаційного періоду, адже в процесі шкіра не пошкоджується. Немає обмежень і щодо застосування косметичних засобів, а навпаки: їх діючі речовини краще засвоюються. Томи ви не маєте відкладати свої справи, щоб «відсидітись вдома», а навпаки готові до активного соціального життя.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: металічні імпланти і кардіостимулятор; епілепсія; серцево-судинні захворювання; вагітність та період лактації; хвороби нирок та печінки; цукровий діабет важкого типу; пухлини; прийом ізотретиноїну протягом останніх 12 місяців; видимі пошкодження шкіри; хвороби ЦНС та психічні захворювання.