fbpx

Лазерна Біоревіталізація Vitalaser

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,75 з 5, на основі 8 голосів)
Зачекайте...
Лазерна Біоревіталізація Vitalaser

Про послугу

Введення гіалурону БЕЗ ін’єкцій

Лазерна біоревіталізація – це безін’єкційне введення гіалуронової кислоти з метою відновлення гідратації шкіри. Для процедури застосовується спеціальний діодний лазер, що впливає на клітинні мембрани епідермісу та підвищує його проникність. 

Джерело здоров’я та краси шкіри

Процедура дарує шкірі ефективне зволоження, видиме розгладження зморшок, ліфтинг шкіри, покращення її вигляду та еластичності. Також лазерна біоревіталізація допомагає звузити пори та прискорити заживлення різних опіків і рубців.

Комфортна та ефективна ревіталізація шкіри

Це сучасний метод омолодження та боротьби з ознаками старіння, що дозволяє без ін’єкцій, абсолютно безболісно та ефективно компенсувати нестачу гіалуронової кислоти у шкірі.

Для кого ця процедура

Лазерна біоревіталізація – це процедура, яка корисна всім, адже запас гіалуронової кислоти з віком знижується і не може відновитись самостійно, лише введенням ззовні.

Серед найрозповсюдженіших показань до процедури можна виділити:

 • Профілактика старіння шкіри;
 • Дегідратована шкіра;
 • Чутлива чи проблемна шкіра;
 • Набряковий синдром;
 • “Шкіра курців” (“стресова шкіра”);
 • Дрібно зморшкуватий тип старіння шкіри;
 • Підготовка шкіри до інтенсивного ультрафіолетового опромінення та відновлення після (відпочинок на сонці, відвідування солярію);
 • Підготовка до травматичних втручань: серединні та глибокі пілінги, мікродермабразія, пластичні операції;
 • Реабілітація після агресивних процедур.

Біоревіталізація може виконуватись на різних зонах шкіри: обличчя, руки, періорбітальна зона, губи, декольте. Повний курс процедур – це 6-12 сеансів.

Які ефекти досягаються

Візуально помітний результат

Завдяки комбінації атермічного лазера та спеціального гелю на основі гіалуронової кислоти лазерна біоревіталізація дозволяє швидко досягти потрібних візуальних ефектів:

 • Зменшення дрібних зморшок та глибини великих зморшок;
 • Підвищення ступеня гідратації шкіри;
 • Покращення тургору та еластичності шкіри її зовнішнього вигляду;
 • Збільшення об’єму губ;
 • Ліфтинг і омолодження;
 • Здоровий колір, тон і сяйво шкіри;
 • Згладжування рельєфу шкіри та звуження розширених пор;
 • Покращення стану шкіри при травматичних та післяопераційних рубцях, акне, алопеції, екзе дерматитів.

Покращення на клітинному рівні

Окрім миттєвого візуального ефекту лазерна біоревіталізація також сприяє структурним покращенням вашої шкіри, а саме:

 • Підтримка водного балансу;
 • Оздоровлення міжклітинного матриксу;
 • Нормалізація процесів в шкірі;
 • Стимуляція вироблення колагену та еластину;
 • Посилення клітинного обміну речовин;
 • Збільшення вироблення антитіл;
 • Антиоксидантна дія;
 • Покращення артеріального тиску.
 • Збільшення утворення АТФ та мітотичної активності клітин;

Чому гіалуронова кислота така важлива

Корисні властивості

Гіалуронова кислота – це глікозаміноглікан, що входить до складу сполучної, епітеліальної та нервової тканин нашого організму. Гіалуронова кислота має вирішальне значення для зволоження та еластичності нашої шкіри. Головними задачами кислоти є:

 • Утримання молекул води;
 • Підтримання нормального водного балансу шкіри 
 • Синтез компонентів міжклітинного матриксу;
  стимуляція активності фібробластів;
 • Контроль за процесом ороговіння;
 • Антиоксидантний захист.

Незамінний інгредієнт

Під впливом ультрафіолету на шкіру у клітинах дерми уповільнюється синтез гіалуронової кислоти та збільшується швидкість її розпаду. До 40 років рівень ГК знижується у 2 рази, до 60 років залишається приблизно 10%. Через це порушується водний баланс шкіри, знижується пружність, з’являються зморшки. Єдиним способом поновлення запасу гіалурону в шкірі, є його введення ззовні.

Про апарат

Унікальна німецька розробка Vitalaser

Однією з основ лазерної біоревіталізації є вплив низькоінтенсивного інфрачервоного лазеру з довжиною хвилі 785 нм. Vitalaser 500 Infusion NB – це атермічний (холодний) діодний лазер німецького виробництва. Він має 7 діодних лазерних джерел, що забезпечують рівномірний розподіл енергії на поверхні.

Безпека та комфорт під час сеансу

Саме тому Vitalaser дозволяє провести процедуру значно швидше, ніж інші системи подібного типу. Щільність енергії лазера становить 85 МВт/см2, що виключає ризик опіку та дозволяє називати лазер «атермічним». Навіть при тривалій обробці температура зони впливу не піднімається більше, ніж на 1С.

Hyalupure Lifting Gel

Новітній винахід

Hyalupure Lifting Gel – є унікальною розробкою компанії Vitalaser. До його складу входить низькомолекулярна гіалуронова кислота, одержана за запатентованою технологією, що полягає в ультразвуковій обробці дегідратованої високомолекулярної гіалуронової кислоти з отриманням її низькомолекулярних фрагментів.

Важливі особливості

У гелі використовується лише натуральна гіалуронова кислота, яка не містить не містить консервантів. Важливою складовою модифікації є дегідратація молекули гіалуронової кислоти до розміру, який дозволяє проникати через ліпідний шар шкіри.

Головна перевага

Відмінність Hyalupure від аналогічних препаратів полягає в тому, що гіалуронова кислота, що входить до нього, після обробки «холодним» лазером здатна відновлювати структуру міжклітинного матриксу.

Як це працює

Передова технологія омолодження

Лазерна біоревіталізація – це комбінована дія атермічного діодного лазеру та спеціального гелю Нуalupure на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти. 

Вплив цього лазеру стимулює відкриття транспортних каналів в епідермісі та дозволяє вводити мікронізовану (заздалегідь зменшену хімічним шляхом) гіалуронову кислоту в дерму.

При повторному лазерному опроміненні молекули гіалуронової кислоти, що проникли вглиб дерми, розгортаються в обсязі, відновлюють свою початкову структуру і працюють на зволоження та здатність утримувати воду.

Неінвазивний вплив на шкіру

Німецький лазерний апарат інфрачервоного діапазону Vitalaser – один з найкращих представників у своєму сегменті. Він не перегріває шкіру і фізично не здатний залишати опіки, тому лазерна біоревіталізація є максимально безпечною і не потребує жодного реабілітаційного періоду!

Лазерна Біоревіталізація Vitalaser

Ціни

Біоревіталізація
Декольте
1190 грн
Обличчя
1190 грн
Обличчя, шиї, декольте
2250 грн
Обличчя, шия
1690 грн
Повік
790 грн
Рук (кисті)
850 грн
Шиї
890 грн
Збільшення об'єму губ
690 грн
На курс процедур діють знижки до -30%
У січні діє знижка -40% на комплекс обличчя, шия, декольте! Деталі запитуйте в адміністратора.

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Скільки процедур потрібно?

  Кількість сеансів визначається індивідуально для кожного клієнта і залежить від поточного стану шкіри. Зазвичай потрібно близько 4-10 сеансів, з інтервалом 1-2 рази на тиждень.

  Наскільки комфорта лазерна біоревіталізація?

  Під час сеансу немає больових чи дискомфортних відчуттів - лазер є атермічним і не залишає ушкоджень шкірних покривів. Ним можна працювати навіть в зоні повік, адже він є повністю безпечний для очей.

  Чим лазерна біоревіталізація краще ін’єкційної?

  По-перше, це абсолютно безболісна і навіть комфортна процедура. Епідерміс не пошкоджується, а завдяки цьому немає і реабілітаційного періоду! Після лазерної процедури ви не побачите папул чи синців, які залишаються на шкірі протягом 3-7 днів від ін'єкцій. До того ж, 7 діодних лазерних джерел забезпечують рівномірний розподіл енергії та гіалурону. Це допомагає впливати відразу на всю площу шкіри. Чого не скажеш про ін'єкції, де гіалуронова кислота концентруються в місцях уколів.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: вагітність та період лактації; онкологія; психологічні порушення; епілепсія; дерматологічні захворювання (в період загострення).