fbpx

Акції та подарунки

Від -10% до -25% на курс Ліфтингу Exilis Elite

Купуйте абонементи та отримуйте знижки до -25%! Обираючи 4 процедури, ви можете зекономити 10%, 6 процедур – 15%, а при купівлі 9 процедур – неймовірних 25%!

Ліфтинг Exilis Elite є відмінним вибором для тих, хто шукає найбільш ефективний та безболісний спосіб підтягнути шкіру обличчя.

Сертифікати
Знижка до -20% при оплаті за курс Фотоомолодження
Знижка до -20% при оплаті за курс Фотоомолодження Cкористайтеся нашими абонементами на Фотоомолодження та отримайте знижки до -20%! Обираючи 3 процедури, ви можете зекономити 10%, а при купівлі 5 процедур – неймовірних 20%! Фотоомолодження IPL Lumecca – це найкращий вибір для тих, хто хоче позбутися проявів фотостаріння, пігментації чи судин отримати свіжий і рівний тон обличчя та молоду шкіру.
Вакуумно-ротаційний масаж зі знижкою до -30% при оплаті за курс
Вакуумно-ротаційний масаж зі знижкою до -30% при оплаті за курс Обирайте абонементи на послугу Вакуумно-ротаційний масаж Jordi Shape, які дозволяють заощадити до -30%. При купівлі 6 процедур, ви можете отримати знижку -15%, при купівлі 10 процедур -20%, а при купівлі 14 процедур – до 30%! Це унікальна можливість отримати найкращу ціну на нашу послугу та отримати найбільш ефективний результат.
Економія до 25% на курс RF-Ліфтингу
Економія до 25% на курс RF-Ліфтингу При купівлі абонементу на 6 процедур RF-Ліфтингу, ви можете отримати знижку -15%. Якщо ж ви хочете отримати ще більшу знижку, то при купівлі абонементу на 10 процедур, ми пропонуємо знижку -25%! Завдяки RF-Ліфтингу ваша шкіра стане більш еластичною та здоровою, а також зменшиться кількість зморшок та збережеться природний колір обличчя.
Знижка до -25% на Корекцію фігури
Знижка до -25% на Корекцію фігури Ви можете скористатися нашими абонементами та отримати знижки до -25%! Обираючи 4 процедури, ви можете зекономити 10%, 6 процедур – 15%, а при купівлі 9 процедур – неймовірних 25%! Корекція фігури Exilis Elite – це найкращий вибір для тих, хто хоче позбутися від зайвих сантиметрів та отримати ідеальні контури тіла без болю та дискомфорту.
До -30% на курс Лазерної біоревіталізації
До -30% на курс Лазерної біоревіталізації Ми пропонуємо абонементи на біоревіталізацію, які дозволяють зекономити аж до -30%! Обираючи 4 процедури, ви можете отримати знижку -5%, при купівлі 6 процедур -10%, при купівлі 8 процедур -20%, а при купівлі 12 процедур – 30%! Лазерна біоревіталізація Vitalaser – це один з найбільш ефективних методів у боротьбі з ознаками старіння шкіри.
Подарунковий сертифікат на суму: 1000 грн
Подарунковий сертифікат на суму: 2000 грн
Подарунковий сертифікат на суму: 5000 грн
Подарунковий сертифікат на суму: 10 000 грн