fbpx

Гідропілінг Glow Solution

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,86 з 5, на основі 7 голосів)
Зачекайте...
Гідропілінг Glow Solution

Про послугу

Миттєве омолодження

Гідропілінг Glow Solution – універсальна процедура, що дарує свіжість і молодість вже з першого сеансу. Неінвазійна процедура Glow Solution не тільки неперевершено вдосконалює шкіру, а й запускає фізіологічні процеси омолодження.

Унікальні етапи процедури

Glow Solution – це еволюційний крок в індустрії краси та технології гідропілінгів, який прекрасно очищує, підтягує та надає свіжості вашій шкірі, завдяки збалансованому послідовному поєднанню 4 етапів:

 • очищення з вакуумною насадкою;
 • атравматична шліфовка;
 • введення активних речовин сироватки в глибокі шари шкіри з ультразвуком;
 • інтенсивний догляд з активними речовинами та багаторівневий Dim-масаж тканин з ультразвуком, аж до рівня SMAS.

Максимум користі за 1 сеанс

Всього за 60 хвилин, без болю чи реабілітації, ви отримаєте очищені пори, сяючу шкіру, візуальне зменшення зморшок, ліфтинг обличчя та впевнене бажання підкорювати світ своєю красою.

Для кого ця процедура

Омолодження без обмежень

Гідропілінг Glow Solution – це універсальна процедура, що може виконуватися незалежно від пори року та підійде для будь-якого типу шкіри. У процесі використовується спеціальна гіпоалергенна космецевтика для мінімізації можливості алергічних реакцій.

Glow Solution – рішення багатьох запитів

Найчастішими показаннями для процедури є:

 • втомлена шкіра, що піддається частому стресу;
 • суха, зневоднена шкіра;
 • втрата пружності та еластичності шкіри;
 • розширені пори;
 • мімічні зморшки;
 • тьмяний колір та нерівний тон обличчя.

Кожному своє

Гідропілінг Glow Solution можна також використовувати, як атравматичну чистку обличчя, вакуумну гідро-чистку, або ліфтинг програму, обмежуючись лише одним з етапів процедури.

Які ефекти досягаються

Завдяки поєднанню усіх 4 етапів, Glow Solution уже з першого сеансу надає миттєвих візуальних результатів, а після проходження повного курсу закріплює бажані ефекти на тривалий час. Тож після процедури ви зможете отримати:

 • очищення шкіри і звуження пор;
 • свіжий сяючий тон обличчя та зменшення пігментних проявів;
 • помітний ліфтинг-ефект шкіри обличчя;
 • візуальне зменшення зморшок;
 • стимуляція фібробластів всіх рівнів шкіри, до SMAS рівня;
 • посилення кровообігу та клітинного метаболізму.

Як відбувається процедура

Комплекс етапів

Процедура проходить в 4 етапи, жоден з яких не викликає больових чи неприємних відчуттів:

 1. На першому етапі відбувається ніжне очищення шкіри, зняття макіяжу та нанесення спеціальної сироватки.
 2. Другий етап – це інтенсивна й водночас максимально комфортна шліфовка, що робить вашу шкіру оксамитово ніжною.
 3. Під час третього етапу клітини вашої шкіри насичуються активними речовинами сироватки, що проникають туди під дією ультразвуку.
 4. Четвертим етапом є багаторівневий масаж шкіри обличчя, що забезпечує швидкий, видимий та довготривалий ефект ліфтингу.

Спеціально розроблені сироватки

Для кожного етапу процедури використовується своя сироватка серії GLOW. Вони були розроблені компанією “BABOR”, яка гарантує неперевершену дієвість і гіпоалергенність компонентів.

Про апарат

Процедура Glow Solution – це апаратний вакуумний гідропілінг, що дозволяє за один сеанс отримати повний комплекс процедур. Для проведення гідропілінгу використовується сучасний топовий апарат від німецької компанії “IONTO”, який комбінує 4 революційних етапів-технологій GLOW:

 • GLOW PURIFY – очищення, зняття макіяжу та глибока екстракція пор за допомогою вакуумної насадки, одноразової силіконової щіточки і циркуляції спеціальної рідини-сироватки Peeling Solution.
 • GLOW POLISH – шліфування обличчя за допомогою унікального абразивного міні-диска з циркуляцією спеціальної рідини.
 • GLOW PERMEATION – технологія потокового низькочастотного звуку TRIM UltraSound, яка дозволяє безін’єкційно доставляти коктейлі активних інгредієнтів в глибокі шари шкіри.
 • GLOW PUSH-up – коливання масажу, з ультразвуком, що швидко змінюються (12 пульсацій в секунду) стимулюють клітини фібробластів на усіх рівнях – в дермі, в підшкірному, та на рівні SMAS.

Як це працює

Гідропілінг Glow Solution – це еволюційний крок вперед в технології гідропілінгів, адже має особливі два етапи процедури, що допомагають досягти найкращих ефектів.

Перевірена класика

Спільними рисами Glow Solution та інших гідропілінгів є етап очищення, що здійснюється шляхом вакуумного гідропілінгу з застосуванням кислотних сироваток, а також етап вологої діамантової мікродермабразії для дбайливого шліфування із застосуванням зволожуючих та живильних сироваток.

Новітні технології

Після цього процедура більшості гідропілінгів вважається завершеною, натомість Glow Solution містить й інші етапи:

Етап TRIM UltraSound. Під час якого високо амплітудний вертикально-скерований ультразвук створює імпульси, що делікатно відкривають транспортні канали в клітинах для введення активних речовин сироватки в глибокі шари шкіри. Це сприяє оздоровленню і живленню шкіри, її активному зволоженню.

Етап динамічного масажу. Під час двоетапного імпульсного масажу відбуваються коливання, що швидко змінюються на різних частотах. Це активно впливає на фібробласти до рівня SMAS, стимулює їх до відновлення та забезпечує підтягнутість шкіри. Ми бачимо свіжий тон лиця, тонізацію шкіри, її зволоження та омолодження.

Переваги

Глибокий та комплексний догляд

Гідропілінг Glow Solution діє не лише на верхній шар шкіри, а проводить одночасне лікування всіх трьох шарів шкіри, від епідермісу до підшкірної сполучної тканини, надаючи шкіри необхідного та довготривалого догляду.

Миттєвий ефект

Яскравий результат одразу після першої процедури! Всього лише за годину ви зможете отримати свіжість обличчя, очищенні пори, сяяння, ліфтинг та візуальне зменшення зморшок.

Універсальність процедури

Підходить усім типам шкіри та ефективний у будь-яку пору року, підійде, як для догляду за молодою шкіри, так і для омолодження зрілої шкіри.

Унікальність технології

Glow Solution виділяється двома унікальними етапами, що не властиві іншим гідропілінгам, адже тут використовується технологія потокового низькочастотного звуку TRIM UltraSound та  двоетапний динамічний імпульсний масаж тканин до рівня SMAS.

Висока ефективність

Glow Solution ефективніший та потужніший за конкурентів. Ви отримуєте безкомпромісний результат, яким зможете насолоджуватися тижні після процедури.

Гідропілінг Glow Solution

Ціни

Гідропілінг Glow Solution
Шия
1590 грн
Декольте
1790 грн
Шия, декольте
2190 грн
Обличчя (45 хвилин)
2290 грн
Обличчя (60 хвилин)
2490 грн
Обличчя, шия
2590 грн
Обличчя, шия, декольте (60 хвилин)
2890 грн
Обличчя, шия, декольте (90 хвилин)
3890 грн
Ліфтинг Glow Solution
Все обличчя
1690 грн
Діамантовий гідропілінг Glow Solution
Все обличчя
1590 грн

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Катерина Вихованська
  Косметолог, спеціаліст лазерної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Яка різниця між процедурою на 45 хв і на 60 хв обличчя?

  В годинній процедурі включається подвійні 3-й та 4-й етапи, більша кількість сироваток, що забезпечує кращий ліфтинговий ефект.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: ураження та захворювання шкіри (висипи, опіки, акне в активній стадії, псоріаз, герпес); прояви хронічних дерматологічних захворювань в активній фазі (дерматит, псоріаз); розацеа; інфекційні захворювання;