fbpx

Катерина Вихованська

Косметолог, спеціаліст лазерної косметології

Спеціалістка в галузі медичної, лазерної та апаратної косметології, яка впевнена, що найвибагливіші виклики сучасної косметології щодо догляду за шкірою дозволяють забезпечити саме лазерні та апаратні технології.

Як спеціаліст, вона має розуміння та знання взаємопов’язаності процесів в людському організмі в цілому та на клітинному рівні. Глибоке вивчення технологічного процесу лазерної медицини дозволяє їй проводити процедури безпечно та ефективно, а комплексний практичний досвід разом із знанням хімічного складу космецевтичних продуктів допомагає ідеально підібрати необхідний домашній догляд.

Катерина регулярно відвідує професійні косметологічні конференції, конгреси та семінари, що дозволяє їй бути в курсі інноваційних трендів, вивчати космецевтичні новинки та обирати найбільш ефективні технології та процедури з максимальною користю для пацієнтів.

Косметологія – це справа життя Катерини, де вона може проявити свою турботу, допомогти обрати безпечний шлях для відновлення природної краси клієнтів та зберегти їх індивідуальність.

Катерина Вихованська

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами