fbpx

Мікродермабразія

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 5 голосів)
Зачекайте...
Мікродермабразія

Про послугу

Діамантова краса

Мікродермабразія – це лагідний механічний пілінг за допомогою насадок із мікрочастинками діамантів. Вони видаляють старі клітини епідермісу, очищають пори, покращують кровообіг, сприяють відновленню клітин, а також виробленню колагену.

Діамантовий пілінг добре працює на різних ділянках тіла, для корекції гіперкератозу, але також його застосовують на обличчі для ліфтингу шкіри, її глибокого очищення, а ще для видалення постакне рубців.

Персоналізований підхід

Тривалість курсу залежить від мети, яку ставить клієнт, стану його шкіри та інших факторів. Тому наші косметологи розглядають кожний випадок індивідуально. Якщо йдеться про покращення тону обличчя та ліфтинг, в середньому, треба від 4 до 6 процедур. А от боротьба з рубцями та наслідками акне займе 8-10.

Для кого ця процедура

Діамантова мікродермабразія допоможе Вашій шкірі повернути здоровий вигляд, підтримати красу й молодість своєї шкіри. Процедура довела свою високу ефективність для:

 • ліфтингу шкіри та її омолодження;
 • усунення дрібних зморшок, рубців, включаючи постакне;
 • підвищення тонусу шкіри; покращення тону;
 • боротьби з пігментними плямами;
 • вирішення проблеми широких пор;
 • візуальне зменшення розтяжок.

Які ефекти досягаються

Процедура довела свою ефективність не тільки для вирішення окремих проблем шкіри, а й для покращення  її загального вигляду.  Курс сеансів на передовому обладнанні косметологічної клініки Beauty FULL допоможе:

 • повернути здоровий вигляд і свіжість шкірі;
 • поліпшити її рельєф;
 • покращити вироблення колагену й еластину;
 • позитивно вплинути на циркуляцію крові й лімфи;
 • повернути рівний тон;
 • позбавити деяких дефектів шкіри (зморшок, рубців тощо).

Вже після дебютної процедури Ви побачите перший результат – і він Вам сподобається.

Як відбувається процедура

Підтверджена ефективність

Діамантовий пілінг виконується за допомогою спеціального пристрою з насадками, які містять на собі мікрочастинки діамантів. Технологія полягає у тому, що вони контактують з поверхнею шкіри, лагідно видаляючи з неї відмерлі частинки, пил і забруднення. Які одразу втягуються завдяки вакууму – виникає ефект розслаблення шкіри та її глибокого очищення.

Комфорт і безпека

Діамантова мікродермабразія – одна з найкомфортніших, а для багатьох – одна з найприємніших косметологічних процедур очищення й омолодження шкіри. Тому цей вид пілінгу є популярним, адже можна досягти бажаного результату без дискомфорту.

Мікродермабразія у Beauty FULL

Сеанс діамантового пілінгу зазвичай складається з трьох етапів – ретельного очищення та обробки шкіри спеціальним тоніком з антисептичним ефектом, безпосередньо механічного шліфування та подальшого нанесення заспокійливої маски.

Під час процедури косметолог користується насадками з різним рівнем абразивності, аби досягти найкращого ефекту очищення. Зазвичай процес триває 30 хвилин. Попередня анестезія не потрібна.

Про апарат

Передове естетичне обладнання

В косметологічній клініці Beauty FULL діамантова мікродермабразія виконується на новітній моделі косметологічного комбайну Verstand від американської компанії ZEMITS. Цей бренд давно заслужив довіру професіоналів галузі за якість продукції та високі практичні результати.

Філософія ZEMITS

І це не випадково, адже філософія компанії полягає не просто в створенні певного апарату для вирішення відповідних задач, а в розробці комплексних рішень, здатних допомогти косметологам та їхнім клієнтам.

Світові стандарти

Треба зауважити, що вся продукція ZEMITS відповідає найвищим світовим стандартам якості, про що свідчать сертифікати FDA й CE.

Як це працює

Діамантові мікрочастинки дуже лагідно відокремлюють мертві клітини епідермісу, очищають пори, завдяки чому покращується її насичення киснем та здатність засвоювати поживні речовини з косметичними засобами.

Стимуляція шкіри на глибинному рівні допомагає поліпшити природний процес виробництва колагену та еластину. А це, своєю чергою, сприяє відновленню механізму омолодження – шкіра стає пружною та здоровою.

Переваги

Головна перевага діамантового шліфування – одночасне поєднання комфорту та ефективності у вирішенні естетичних завдань. Проте згадаймо й інші плюси:

 • діамантовий пілінг – вид мікродермабразії, який забезпечує найделікатніший вплив на шкіру;
 • мікрочастинки діаманту безпосередньо контактують тільки з верхнім шаром шкіри, уникаючи завдання їй глибоких пошкоджень;
 • низька алергенність та травматичність;
 • сеанс відбувається абсолютно безболісно;

Тому записатися в нашу клініку на курс діамантової мікродермабразії – правильне рішення для всіх, хто хоче повернути своїй шкірі здоров’я та гарний вигляд.

Мікродермабразія

Ціни

Мікродермабразія Classic
Декольте
600-790 грн
Кисті рук
500-690 грн
Обличчя
600-990 грн
Обличчя, шия
750-1250 грн
Обличчя, шия, декольте
950-1490 грн
Коліна
550 грн
Руки (передпліччя, лікті)
800 грн
Спина
980-1450 грн
Стрії 30 хв (бедра або живіт)
550-850 грн
На курс процедур діють знижки до -25%

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Катерина Вихованська
  Косметолог, спеціаліст лазерної косметології
  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Скільки потрібно процедур?

  Кількість сеансів залежить від стану шкіри і бажаних результатів. Наприклад, для поліпшення тону обличчя і ліфтинг-ефекту може призначатися від 4 до 6 процедур, які виконуються з періодичністю в 7 днів. Якщо мова йде про рубці та інтенсивні сліди постакне, то може знадобитися до 8-10 сеансів. У деяких випадках інтервал між сеансами може бути довшим. Наприклад, 1 раз в 10-14 днів.

  Наскільки комфортна процедура?

  Сеанс мікродермабразії переноситься цілком комфортно. До того ж це є найбільш популярний різновид мікродермабразії, який називають також діамантовим пілінгом.

  Коли найкращий сезон для мікродермабразії?

  Попри неінвазивність, делікатність і безболісність процедури, як і інші види пілінгів, алмазне і кристалічне шліфування краще робити в період осінь-зима-весна, коли вплив сонячного світла (а саме ультрафіолету) мінімальний.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: купероз; цукровий діабет; гострі запальні процеси; дерматоз в активній формі; вірусні інфекції (герпетична та ін.); новоутворення; множинні невуси і телеангіектазії; схильність до утворення або наявність келоїдних рубців.