fbpx

Пілінг обличчя у Львові

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 7 голосів)
Зачекайте...
Пілінг обличчя у Львові

Про послугу

Найпопулярніша базова процедура

Пілінг обличчя – одна з найпопулярніших косметологічних процедур, що полягає у відлущенні ороговілої шкіри. У Beauty FULL Skin Studio ви маєте можливість обрати один з трьох видів пілінгів: поверхневий; поверхнево-серединний; серединний.

Види пілінгів у Beauty FULL

Поверхневий пілінг – процедура, яка забезпечує зняття верхнього шару мертвих клітин з поверхні шкіри. Використовуються різні методи пілінгу, наприклад, фруктові кислоти, ензими або механічний засіб.

Поверхнево-серединний пілінг — процедура глибшого очищення шкіри, порівняно з поверхневим пілінгом. Використовуються потужніші засоби, що можуть діставатися серединного рівня шкіри.

Серединний пілінг забезпечує найглибше очищення шкіри, процедура проводиться за допомогою потужних засобів, які глибоко проникають в шкіру.

Сезонність пілінгів

Пілінги також можуть мати сезонний характер, це залежить від типу пілінгу та стану шкіри. Влітку, наприклад, краще використовувати поверхневі пілінги, адже вони не такі агресивні та не викликають високу чутливість шкіри до сонця. Для проведення серединного пілінгу рекомендується вибрати час року, коли немає активного сонця.

Пілінги Анти-акне

Для проблемної шкіри та боротьби з акне в нашій косметологічній клініці представлено декілька видів пілінгу, вони мають свої особливості та підбираються під запит клієнта індивідуально:

Саліциловий класичний пілінг

Процедура, де використовується саліцилова кислота як основний складник. Пілінг добре справляється з видаленням відмерлих клітин шкіри, покращує текстуру та зменшує запальні процеси. Саліцилова кислота також має протисвербіжний, антисептичний, антимікробний, омолоджувальний, фотозахисний та дермапластичний ефект. Зазвичай, процедура потребує мінімального реабілітаційного періоду, але усе залежить від концентрації саліцилової кислоти, кількості покладених шарів, та чутливості шкіри клієнта.

Азелаїновий пілінг

Основою процедури виступає азелаїнова кислота, яка має протизапальну, антирадикальну та судинозміцнювальну дію. Процедура зменшує виділення себуму, покращуючи стан жирної шкіри, контролює гіперкератоз, виявляє антибактеріальні та протизапальні властивості. Оскільки азелаїнова кислота має меншу потужність в порівнянні з іншими кислотами, лущення та реабілітація після процедури найчастіше є м’яким та мінімальними.

Поєднання саліцилового та азелаїнового пілінгу

Їх можна використовувати у комбінації один з одним, забезпечуючи синергетичний вплив на шкіру для розв’язання проблем гіперпігментації, акне, постакне, зміни текстури та кольору шкіри.

Ретиноловий пілінг

Процедура, де основними складниками є ретинол, молочна кислота, саліцилова кислота, арбутин, коєва кислота та фітинова кислота. Ретинол діє як себорегулятор та має потужний протизапальний ефект. Саліцилова кислота сприяє відлущенню відмерлих клітин. Пілінг неймовірно справляється з запальними процесами та акне, проте може мати сильні ефекти лущення та потребувати тривалішої реабілітації.

Пілінг Джеснера

Суміш саліцилової, молочної кислот та бутил-резорцинолу. Підходить для власників щільної жирної шкіри, акне 1-3 ступеня, постакне та для усунення проблеми бугристої поверхні шкіри, посттравматичної пігментації, запобігає появі нових плям та прискорює відновлення захисного бар’єру шкіри. Пілінг використовується в комбінації з вітаміном С або ж спеціальним бустером. Завдяки вітаміну С процедура захищає шкіру від фотостаріння, добре зволожує та має сильний антиоксидантний ефект. А спеціальний підсилювальний розчин використовується для посилення депігментуючого ефекту та сприяє інтенсивному зволоженню.

Пілінг-біореконструктор з ПДРН

Завдяки наявності 13 пептидів та ПДРН (полінуклеотиди) у складі пілінг працює при всіх формах і на всіх стадіях акне з миттєвим ефектом придушення запалення. Скорочує гостре запалення, профілактує рубцеві деформації, сприяє вирішенню застійних елементів. Процедура зазвичай не має сильних ефектів лущення та не потребує тривалої реабілітації.

Пілінги Anti-age

Beauty FULL Skin Studio має широкий вибір Anti-age пілінгів:

Пілінг з екзосомами та ПДРН

Всесезонний інтелектуальний пілінг з екзосомами та миттєвим ефектом ліфтингу. Процедура сприяє ущільненню та тонізації глибоких шарів дерми, завдяки чому овал обличчя набуває чіткого контуру. Пілінг є терапією профілактики вікової гіперпігментації, дрібнозморшкового й гравітаційного типу старіння. Також зменшує дрібні мімічні зморшки, вирівнює текстуру шкіри, поліпшує тон шкіри та сприяє лікуванню фото- та хроностаріння.

Пілінг з потрійним ретинолом

Комбінація трьох типів ретиноїдів: ретинальдегіду, що має миттєву дію, ретинолу пролонгованої дії та ретинілу з відкладеним ефектом. Таким чином ретиноїди поступово – постійно вивільняються, працюючи над різними проблемами шкіри. Додавання цинку допомагає перетворювати ретиноїди на ретинову кислоту, а наявність низькомолекулярної гіалуронової кислоти сприяє потраплянню компонентів в епідерміс та дерміс. Процедура не потребує сильної реабілітації та підходить для боротьби зі зморшками, в’ялістю та пігментацією.

Ретиноловий пілінг

Основний компонент пілінгу ретинол впливає практично на усі клітини шкіри, запускає процеси оновлення та омолодження, усуваючи ознаки старіння. Процедура значно покращує якість шкіри, усуває дрібні зморшки і пігментні плями, запобігає посиленню гіперпігментації та вирівнює рельєф шкіри. Ретиноловий пілінг є дуже ефективною процедурою, проте може потребувати тривалішої реабілітації.

Біоревіталізуючий пілінг для корекції вікових змін

Процедура забезпечує ефективну біоревіталізацію без ін’єкцій, ліфтинг-ефект, усунення ознак фотостаріння шкіри і поверхневої гіперпігментації. Монохлороцтова кислота у складі забезпечує інтенсивну стимуляцію без агресивного впливу, а арбутин й саліцилова кислота знижують ризик появи післязапальної гіперпігментації, блокуючи утворення пігменту.

Ретиноловий пілінг для очей

Ключовими інгредієнтами пілінгу є ретинол та лактобіонова кислота, вони запускають обмінні процеси й активують омолодження шкіри навколо очей. Процедура усуває ознаки фотостаріння навколо очей, дрібні зморшки, «гусячі лапки», вʼялість шкіри та незначне нависання верхніх повік.

Феруловий пілінг

Основою процедури виступає ферулова кислота, що має виражений антиоксидантний ефект. Наявність яблучної та лимонної кислот у складі дозволяє пілінгу боротися з ознаками фотостаріння та пігментними плямами. А молочна кислота додатково зволожує та помʼякшує шкіру.

Аргініновий пілінг

Завдяки аргініну та оксиду вітаміну К1 у складі процедура покращує мікроциркуляцію та сприяє зміцненню стінок найдрібніших судин. Молочна кислота глибоко зволожує та пом’якшує шкіру. Біоміметичні пептиди зменшують набряки в зоні навколо очей, а також сприяють відновленню цілісності пошкодженого епідермального бар’єра. Може застосовуватись навіть при куперозу та для чутливої шкіри.

Мигдальний пілінг

Мигдальна кислота у складі пілінгу доповнюється диметиламіноетанолом (ДМАЕ), який забезпечує виражений ліфтинг-ефект після процедури. Процедура прибирає знижений тургор шкіри та дрібні зморшки.

DNA Recovery

Це пілінг-система з активними ліпосомами, що діє селективно та ефективно відновлює клітинну ДНК, пошкоджену внаслідок сонячного випромінювання або дії вільних радикалів. Процедура проводиться у 2 кроки. Зменшує кератоз, вирівнює тон шкіри та зменшує зморшки. Ферулова кислота у складі має найбільшу антиоксидантну властивість для нейтралізації вільних радикалів, підсилює дію фотозахисних засобів. Ензими відновлюють ДНК, пошкоджену внаслідок механізмів фотореакції, цинк та амінокислоти допомагають стабілізувати ДНК ланцюг. А ретинол та ретинальдегід прискорюють клітинне оновлення, захищають, відновлюють та стимулюють синтез колагену, зменшуючи зморшки.

Освітлюючі пілінги / Від пігментації

У косметологічній клініці Beauty FULL ми можемо запропонувати декілька видів пілінгів, що допоможуть в боротьбі з пігментацією та висвітлять вашу шкіру:

Ретиноловий пілінг

Процедура, де основними складниками є ретинол, молочна кислота, саліцилова кислота, арбутин, коєва кислота та фітинова кислота. Ретинол чудово освітлює шкіру, впливаючи на меланоцити. Арбутин, коєва і фітинова кислоти сприяють усуненню пігментних плям й ефективно пригнічують утворення нового пігменту (меланіну) у шкірі.

Пілінг Джеснера

Транексамова кислота у складі скорочує пігментацію шкіри, запобігає появі нових плям та прискорює відновлення захисного бар’єру шкіри. Пілінг використовується в комбінації з вітаміном С або ж спеціальним бустером. Завдяки вітаміну С процедура захищає шкіру від фотостаріння, добре зволожує та має сильний антиоксидантний ефект. Спеціальний підсилювальний розчин використовується для посилення депігментуючого ефекту та сприяє інтенсивному зволоженню.

DNA Recovery

Це пілінг-система з активними ліпосомами, що діє селективно та ефективно відновлює клітинну ДНК, пошкоджену внаслідок сонячного випромінювання або дії вільних радикалів. Процедура проводиться у 2 кроки. Зменшує кератоз, вирівнює тон шкіри та зменшує зморшки. Ферулова кислота у складі має антиоксидантну властивість, підсилює дію фотозахисних засобів. Ензими відновлюють ДНК, пошкоджену внаслідок механізмів фотореакції, цинк та амінокислоти допомагають стабілізувати ДНК ланцюг. А ретинол та ретинальдегід прискорюють клітинне оновлення, захищають, відновлюють та стимулюють синтез колагену, зменшуючи зморшки.

Пілінг вихідного дня

Деякі пілінги з нашого асортименту ідеально підходять для швидкого відновлення шкіри перед важливими подіями чи датами. Вони мають миттєвий ліфтинг ефект, додають сяйва шкірі, розгладжують дрібні зморшки, мають антиоксидантну дію, а головне – зовсім не потребують реабілітації. Ваша шкіра буде в ідеальному стані одразу ж після процедури!

Пілінг з екзосомами та ПДРН

Всесезонний інтелектуальний пілінг з екзосомами та миттєвим ефектом ліфтингу. Процедура сприяє ущільненню та тонізації глибоких шарів дерми, завдяки чому овал обличчя набуває чіткого контуру. Пілінг є терапією вікової гіперпігментації, дрібнозморшкового й гравітаційного типу старіння. Також зменшує дрібні мімічні зморшки, вирівнює текстуру шкіри, поліпшує тон шкіри та сприяє лікуванню фото- та хроностаріння.

DNA Recovery

Пілінг-система з активними ліпосомами, що діє селективно та ефективно відновлює клітинну ДНК, пошкоджену внаслідок сонячного випромінювання або дії вільних радикалів. Процедура проводиться у 2 кроки. Покращує кератоз, вирівнює тон шкіри та зменшує зморшки. Ферулова кислота у складі має антиоксидантну властивість, підсилює дію фотозахисних засобів та має проатопічний вплив на ракові клітини. Ензими відновлюють ДНК, пошкоджену внаслідок механізмів фотореакції, цинк та амінокислоти допомагають стабілізувати ДНК ланцюг. А ретинол та ретинальдегід прискорюють клітинне оновлення, захищають, відновлюють та стимулюють синтез колагену, зменшуючи зморшки.

Біоревіталізуючий пілінг для корекції вікових змін

Процедура забезпечує ефективну біоревіталізацію без ін’єкцій, ліфтинг-ефект, усунення ознак фотостаріння шкіри і поверхневої гіперпігментації. Монохлороцтова кислота у складі забезпечує інтенсивну стимуляцію без агресивного впливу, а арбутин й саліцилова кислота знижують ризик появи післязапальної гіперпігментації, блокуючи утворення пігменту.

Мезопілінг

Інноваційна методика

Щоб підсилити ефект пілінгу й швидше досягти бажаних результатів Beauty FULL Skin Studio пропонує проведення мезопілінгу. Мезопілінг – це  косметологічна процедура, що поєднує в собі ефективність мезотерапії та поверхневий пілінг. В залежності від запиту клієнта спеціаліст обирає одну з технік проведення процедури: дермапен поверх пілінгу або закриття пілінгом уже проведеної процедури мікронідлінгу. 

Швидкі візуальні зміни

Завдяки такій комбінації мезопілінг може зменшити зморшки, підвищити еластичність шкіри, зменшити появу пігментних плям та інших ознак старіння шкіри, забезпечує глибоку корекцію рубців постакне, інтенсивний ліфтинг та біоревіталізацію шкіри. 

Для процедури ідеально підходять такі види пілінгу:

Біоревіталізуючий пілінг для корекції вікових змін

Процедура забезпечує ефективну біоревіталізацію без ін’єкцій, ліфтинг-ефект, усунення ознак фотостаріння шкіри і поверхневої гіперпігментації. Монохлороцтова кислота у складі забезпечує інтенсивну стимуляцію без агресивного впливу, а арбутин й саліцилова кислота знижують ризик появи післязапальної гіперпігментації, блокуючи утворення пігменту.

Пілінг з екзосомами та ПДРН

Всесезонний інтелектуальний пілінг з екзосомами та миттєвим ефектом ліфтингу. Процедура сприяє ущільненню та тонізації глибоких шарів дерми, завдяки чому овал обличчя набуває чіткого контуру. Пілінг є терапією вікової гіперпігментації, дрібнозморшкового й гравітаційного типу старіння. Також зменшує дрібні мімічні зморшки, вирівнює текстуру шкіри, поліпшує тон шкіри та сприяє лікуванню фото- та хроностаріння.

Пілінг з ПДРН і масажем обличчя

Комплексна процедура

Ми можемо запропонувати клієнтам не лише якісні та ефективні процедури, а також їхні комбінації. Одним з найкращих дуетів є поєднання пілінгу з ПДРН (полінуклеотиди) та ручного масажу обличчя.

Подібна комбінація має численні переваги, адже використання цих процедур разом:

 • забезпечує глибше проникнення пілінгу;
 • сприяє кращому засвоєнню ПДРН й інших корисних інгредієнтів;
 • поліпшує кровообіг та стимуляцію клітин;
 • забезпечує молодість та красу шкіри. 

Крім того, це економія часу та можливість одночасно отримати дві неймовірні процедури, що забезпечують ваш бездоганний вигляд!

Види пілінгів:

Пілінг з екзосомами та ПДРН

Всесезонний інтелектуальний пілінг з екзосомами та миттєвим ефектом ліфтингу. Процедура сприяє ущільненню та тонізації глибоких шарів дерми, завдяки чому овал обличчя набуває чіткішого контуру. Пілінг є терапією вікової гіперпігментації, дрібнозморшкового й гравітаційного типу старіння. Також зменшує дрібні мімічні зморшки, вирівнює текстуру шкіри, поліпшує тон шкіри та сприяє лікуванню фото- та хроностаріння.

Пілінг-біореконструктор з ПДРН

Завдяки наявності 13 пептидів та ПДРН (полінуклеотиди) у складі пілінг працює при всіх формах і на всіх стадіях акне з миттєвим ефектом придушення запалення. Скорочує гостре запалення, профілактує рубцеві деформації, сприяє вирішенню застійних елементів. Процедура зазвичай не має сильних ефектів лущення та не потребує тривалої реабілітації.

Пілінг обличчя у Львові

Ціни

Пілінг
Саліциловий пілінг
750 грн
Аргініновий/Мигдалевий/Феруловий пілінг
750 грн
Пілінг - біореконструктор Анти-акне з ПДРН
1350 грн
Пілінг з екзосомами та ПДРН
1490 грн
Біоревіталізуючий пілінг для корекції вікових змін (MCA35)
1550 грн
Ретиноловий пілінг
1150 грн
Ретиноловий пілінг для очей
950 грн
Пілінг з потрійним ретинолом
1350 грн
Азелаїновий пілінг
790 грн
Ліпосомальний пілінг
990 грн
Ліпосомальний пілінг Liftactiv
1250 грн
Антиоксидантний пілінг
990 грн

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Чи можна робити пілінги влітку?

  Найкращим періодом для проведення пілінгів є осінньо-зимовий, через низьке сонячне випромінювання. Проте, це зовсім не означає, що пілінги влітку заборонені. У сонячну пору року застосовуються пілінги з фруктовими кислотами в основі. Вони менш агресивні та не потребують реабілітаційного періоду!

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: вірусні захворювання; шкірні захворювання (акне, екзема, тощо); ушкодження шкіри (опіки або порізи на шкірі); хронічні захворювання (діабет, серцево-судинні захворювання); вагітність.