fbpx

Корекція фігури Exilis Elite

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,86 з 5, на основі 7 голосів)
Зачекайте...
Корекція фігури Exilis Elite

Про послугу

Вражаюча результативність і безпека для організму

З цією процедурою можна досягти швидкої та ефективної корекції з максимальною безпекою для організму. Результат від курсу еквівалентний пів року інтенсивних тренувань в залі. Так, за 4-8 процедур можна зменшити об’єми тіла на 6-15 см2 без навантаження на суглоби, м’язи, зв’язки чи серцево-судинну систему.

Exilis Elite – надійний помічник у боротьбі за ідеальне тіло

Завдяки поєднанню RF-ліфтингу з ультразвуком, Exilis Elite дозволяє швидко позбутись зайвих жирових відкладень та покращити якість шкіри неінвазивним шляхом. Процедура дозволяє відчутно скоротити об’єми тіла та обсяги целюліту, відновлює тонус і еластичність шкіри, підтягує та робить її пружною, а також відновлює колагеновий каркас.

Відповідно до потреб, комфортно та безболісно

Процедура може використовуватись як комплексно, так і в локальних зонах (боки, стегна, корекція сідниць). До того ж це безболісний та навіть комфортний процес: ви відчуваєте лише активне тепло. Немає болю, реабілітаційного періоду, синців чи будь-яких інших наслідків!

Для кого ця процедура

З Exilis Elite ви отримаєте видимий результат вже після першої процедури, а для більш тривалого ефекту рекомендовано пройти курс процедур, який визначається спеціалістом згідно з вашими індивідуальними особливостями та побажаннями.

Система Exilis Elite ідеально підходить для корекції таких проблем:

 • Зайві жирові відкладення на животі, боках, бедрах, шиї, тощо;
 • Локальні жирові відкладення, які складно виправити спортом чи правильним харчуванням;
 • целюліт;
 • зниження еластичності шкіри;
 • втрата тонусу, пружності шкіри, в’яла шкіра;
 • дряблість шкіри (вікова, спричинена вагітністю або швидкою втратою ваги);
 • відновлення після пологів;

Які ефекти досягаються

Завдяки вдалому поєднанню RF-ліфтингу з ультразвуком Exilis Elite дозволяє швидко досягти потрібних ефектів:

 • Зменшення тіла в об’ємі на 6-15 см за курс;
 • Зниження проявів целюліту;
 • Підтяжка шкіри, набуття тонусу і антивіковий ефект;
 • Інтенсивне скорочення жирових відкладень;
 • Видиме покращення скульптури тіла;
 • Гладенька пружна омолоджена шкіра;
 • Покращення текстури та якості шкіри;
 • Стимуляція росту власного колагену;
 • Уповільнення процесу старіння шкіри.

Переваги

Результативність комплексу

Завдяки поєднанню двох технологій, ефективність процедур підвищується. Пацієнти отримують прогресивні видимі зміни: зменшення в об’ємі від 6 см до 15 см за курс, відчутне скорочення целюліту, відновлення тонусу і еластичності шкіри.

Універсальність процедури

Exilis може використовуватись на будь-якій частині тіла, як локально (для окремих зон: боки, живіт, сідниці, тощо), так і комплексно (для корекції об’єму талії, стегон, тощо).

Безпека для здоров’я

Регульована глибина проникнення в залежності від потреб клієнта повністю виключає ризик опіку. Також процедура немає впливу на внутрішні органи та гарантує безпеку для зв’язок та суглобів, на відміну від кавітації. Під час процедури шкіра не травмується, можливе лише незначне почервоніння, яке сходить впродовж 30-60 хв.

Комфорт сеансів

Без болю, ін’єкцій, реабілітації, анестезії чи синців. Параметри налаштовуються індивідуально для комфортних відчуттів під час кожного сеансу!

Економія часу та тривалість результату

Результат за 1-1,5-2 місяці, візуально може замінити пів року інтенсивних тренувань.

Інноваційність технології

Використовує новий принцип лікування жирових відкладень для покращення контурів тіла. Єдиний прилад здатний одночасно генерувати ультразвукові хвилі й регульоване нагрівання поверхні тіла за допомогою RF-хвиль.

Про апарат

Поєднання 2 взаємодоповнюючих технологій

Exilis Elite від британської компанії BTL – унікальний апарат, що поєднує в собі два типи впливів: радіочастотний і ультразвуковий, їхня синергія дозволяє досягти всіх поставлених задач без надмірної травматизації високими температурами, залишаючись в межах терапевтичного впливу. Це підтверджується відповідними сертифікатами, зокрема FDA та CE.

Безпека та комфорт

Апарат обладнаний системою контролю і управління енергопотоками (Energy Flow Control, EFC), яка дозволяє припинити постачання енергії при втраті контакту аплікатора з шкірою, а отже, усуває ризик опіків, забезпечує безпеку і комфорт.

А система моніторингу температури шкіри в режимі реального часу, яка забезпечує комфортний рівномірний терапевтичний вплив, допомагає уникати перегріву.

Завдяки цьому, відсутність період реабілітації – ви зможете насолоджуватися результатом та повернутися до своїх справ відразу після процедури.

Як це працює

Вплив на клітинному рівні

Доставка енергії в зону впливу здійснюється і тепловим, і механічним способом, що забезпечує глибокий вплив на клітинні мембрани, масований розпад жирових клітин, вироблення колагену та краще вивільнення продуктів розпаду – тригліцеридів і вільних жирних кислот.

Основний об’єм енергії попадає в тканину-мішень – підшкірну жирову клітковину, викликаючи її нагрів до 41-42 С, що посилює обмін речовин, покращує мікроциркуляцію, активізує процеси розщеплення жирів та зменшення розмірів адипоцитів (жирових клітин).

Фізіологічне зменшення жирових клітин

При цьому під час процедури не розривається жирова клітина, як це відбувається при кавітації, а надається можливість організму самостійно «розібрати» її та використати корисні складові для відновлення. Шкідливі токсини видяться, не перевантажуючи нирки, печінку та лімфатичну систему.

Як відбувається процедура

Спочатку підготовка

Спочатку спеціаліст очищує зону, що буде опрацьовуватись, від можливого бруду чи косметичних засобів, надягається електрод. Далі на тіло наноситься мінеральна олія і розпочинається сама процедура. Під час неї, ви відчуєте лише активне тепло та масаж спіралевидними рухами.

Комфорт та безпека під час сеансу

Вбудована система контролю та двоступенева система безпеки дають можливість налаштовувати параметри потужності індивідуально під кожного клієнта та контролювати як температуру поверхні тіла, так і поширення однорідного потоку енергії під час усієї процедури. Це дозволяє досягти максимальних результатів, зберігаючи повний комфорт процедури.

Ще яскравіший ефект

Можна також підсилити очікуваний результат, використовуючи сироватки і вітамінні коктейлі. Таким чином ми надаємо більше «будівельного матеріалу» для відновлення молодих колагенових волокон, які значно покращують стан шкіри.

Корекція фігури Exilis Elite

Ціни

На курс процедур діють знижки до -25%
Комплексні програми без пресотерапії
Корекція сідниць/стегон
1590 грн
Крила ангела
1590 грн
Тонка талія
1590 грн
Універсал (90 хвилин)
1990 грн
Комплексні програми з пресотерапією
Ідеальна талія/Корекція сідниць
1990 грн
Ідеальні талія та сідниці
2490 грн
Корекція об'єму стегон
1790-2590 грн
Крила ангела
1990 грн
Програма "Афродіта"
2490 грн
Окремі зони
1 зони (10*20 см)
590 грн
Зона боки/"вушка-галіфе"/бедра/живіт/сідниці
850 грн
Зона коліна/лопатки/руки (верх)
750 грн
Перед першим сеансом також оплачується електрод
Електрод - індивідуальний, використовується на всіх наступних процедурах Exilis Elite
230 грн

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширені питання

  Скільки потрібно процедур?

  Залежно від вихідного стану, може знадобитись від 4 до 8 сеансів, з інтервалом раз в 7-14 днів. Результати є прогресивними і розкриваються з кожною наступною процедурою. Так, курс з 4-8 процедур дозволяє зменшити об’єми тіла на 6-15 см.

  Наскiльки комфортна Корекція фігури Exilis Elite?

  Процедура є абсолютно безболісна і комфортна. Клієнт відчуває активне тепло і масаж спіралевидними рухами. Вбудована система контролю та двоступенева система безпеки дає можливість налаштовувати параметри потужності індивідуально під кожного клієнта та контролювати як температуру поверхні тіла, так і поширення однорідного потоку енергії протягом усієї процедури.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: онкологія; вагітність та період лактації; наявність кардіостимуляторів чи металевих імплантатів; дерматологічні захворювання шкіри в зоні проведення процедури; серцево-судинні захворювання; проблеми по гінекології.