fbpx

Мікротокова терапія

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 6 голосів)
Зачекайте...
Мікротокова терапія

Про послугу

Терапевтичний вплив

Мікротокова терапія використовує лікувальний ефект струмів низької частоти для лагідної стимуляції шкіри й м’язів обличчя. Процедура покращує мікроциркуляцію в тканинах, нормалізує процеси обміну та сприяє утворенню фібропластів.

Видимі покращення якості шкіри

В результаті активізується мікроциркуляція в дермі та покращується клітинний обмін речовин. Як результат, знімається набряклість, відновлюються контури обличчя, стає здоровим колір шкіри, розгладжуються зморшки, стають менш помітними рубці.

Дієве та популярне рішення

Мікроструми є однією з найдієвіших апаратних процедур омолодження. А також дуже популярною серед клієнтів, налаштованих на швидкий візуальний ефект. Бо перші його прояви зазвичай спостерігаються вже після першого сеансу.

Для кого ця процедура

Ця процедура підійде усім, хто хоче бачити свою шкіру здоровою та привабливою, без зовнішніх недоліків й ознак вікових змін. Адже мікрострумова терапія надзвичайно ефективна для:

 • загального омолодження шкіри, мінімізації зморшок, уповільнення вікових змін;
 • корекції форми обличчя, підтяжці м’язів, відновлення тонусу шкіри;
 • покращення процесу вироблення колагену й еластину;
 • зволоження шкіри;
 • боротьби з набряками та синцями під очима;
 • зменшення рубців;
 • позбавлення дефектів внаслідок гіпертрофії м’язів;
 • ефективної підтримки шкіри після деяких косметологічних процедур.

Які ефекти досягаються

Мікротоки є однією з найкращих процедур для омолодження. Вона цілком заслуговує на це звання, завдяки своїй комплексній лікувальній дії:

 • стимуляції швидкого відновлення клітин;
 • підвищення тонусу ослаблених м’язів та розслаблення перенапружених;
 • покращення біохімічних процесів у клітинах;
 • покращенню мікроциркуляції крові та лімфи;
 • живленню та зволоженню шкіри.

Як відбувається процедура

Комплекс етапів

Мікротокова терапія для досягнення максимального результату завжди складається з підготовчої стадії, сеансу апаратного опрацювання проблемних ділянок шкіри та подальших профілактичних заходів.

Дієве рішення

Отже, перед процедурою шкіра обличчя отримує повноцінний догляд – очищення й тонізацію. Після цього на її поверхню наноситься спеціальний провідниковий гель. Опрацювання проблемних ділянок за допомогою струмів низької частоти триває протягом 30 хвилин – це оптимальний час, за який досягається бажаний ефект. Після цього проводиться повторна тонізація.

Догляд на завершення

Наостанок на шкіру наноситься індивідуально підібраний крем з SPF. Результат можна підсилювати додатковим застосуванням масок та сироваток під час чи після процедури. Їх у Beauty FULL є широкий вибір для будь-яких потреб чи типів шкіри.

Про апарат

Сучасне обладнання у Beauty FULL

В косметологічній клініці Beauty FULL ми використовуємо першокласне обладнання, яке не просто забезпечує гарний результат, а й гарантує комфорт та безпеку клієнтів під час сеансу. Ми віддаємо перевагу рішенням від світових виробників-лідерів галузі медичного та косметологічного устаткування.

Європейська якість

Таких, як компанія ALVI PRAGUE, яка має сертифікат ISO 13485 на виробництво та реалізацію технологічних рішень, сертифікат ISO 9001 за системою менеджменту якості та сертифікат відповідності ЄС. Саме на косметологічному комбайні N-06 ALVI PRAGUE реалізується процедура мікротокової терапії у нашій клініці.

Як це працює

Технологія базується на схожості струму низьких частот та амплітуд, який використовується для лікування, з електричними імпульсами організму людини. Завдяки цьому мікротокова терапія прискорює метаболізм в клітинах, покращує мікроциркуляцію крові, а також активізує виробництво організмом еластинових та колагенових волокон, надзвичайно важливих для здоров’я шкіри.

Переваги застосування цієї методики

Попри свою трохи лячну назву, мікротокова терапія повністю безболісна. Струми низьких частот не викликають жодних негативних відчуттів, тому під час процедури Ви можете розслабитися. І це не єдина перевага цього методу, є ще наступні:

 • Позитивний вплив на шкіру та її характеристики;
 • Високий рівень результативності;
 • Легкість підготовки, відсутність реабілітації;
 • Мінімальний час виконання процедури;
 • Відсутність вікових обмежень;
 • Безпечність;
 • Відсутність побічних ефектів.
Мікротокова терапія

Ціни

Мікротокова терапія
20 хвилин
690 грн
30 хвилин
890 грн
Ліфтинг програма
990 грн
На курс процедур діють знижки до -25%

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Скільки процедур потрібно, для помітного ефекту?

  Після першого ж сеансу мікротокової терапії можна помітити зменшення набряклості шкіри. Результатом повного курсу процедур є помітне омолодження: розгладжуються дрібні зморшки, покращується колір шкіри, її пружність і тонус м’язів. Оптимальна тривалість курсу становить від 4 до 12 процедур з інтервалом до 2 разів на тиждень.

  Наскільки комфортна процедура?

  Методика абсолютно безпечна і безболісна. Клієнти можуть відчувати лише слабке поколювання в зонах контакту електродів з шкірою.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: онкологічні захворювання; серцево-судинні захворювання; епілепсія; період вагітності, грудного вигодовування; захворювання шкіри (висипи, опіки, акне в активній стадії, псоріаз, герпес); металеві деталі: штифти у кістках, кардіостимулятор, «золоті нитки».