fbpx

Обгортання

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,71 з 5, на основі 7 голосів)
Зачекайте...
Обгортання

Про послугу

Обгортання тіла можна порівняти зі скульптурою або гончарством, адже у вправних руках наших спеціалістів тіло набуває досконалішої форми. Це один з найефективніших інструментів покращення фігури, тому вже скоро Ви побачите на власні очі перші результати. А саме – позбавлення набряків, зволожувальний ефект, підвищення пружних властивостей та ліфтинг. Для того, щоб досягти найкращих показників в найкоротший термін Skin studio Beauty FULL пропонує різні види обгортань тіла, серед них: термообгортання (ковдра); кріо обгортання Classic; Drain O2 детокс-скульптурування; моделююче обгортання з торфом і глікозаміногліканами; кріопласт “Зелений чай” формування плаского животика; кремове обгортання (антицелюлітна програма).

Як проводиться обгортання тіла?

Залежно від стану шкіри та багатьох інших факторів застосовуються різні інструменти. Вони поєднуються в рамках певних естетичних комплексів – від методу із використанням термоковдри до повноцінних SPA-ритуалів. Для покращення ефекту додатково застосовуються також сироватки з різними властивостями. Або сироватки та термоковдра разом. Скрабування також покращує загальний результат від курсу процедур. Воно передбачає використання активного засобу корегування. За потреби можуть бути присутніми сироватки. Обгортання в плівку посилює дію активних речовин естетичних засобів. Може бути підсилене термоковдрою для максимального результату, який досягається завдяки паралельному температурному впливу. Останнім етапом є накладання завершального крему та масаж.

Drain O2 детокс-скульптурування

Drain O2 – естетичний інструмент, який має подвійну дію: активний дренаж і детокс-ефект. Складові частини процедури наступні: 1) Делікатна й ретельна очистка за допомогою скраба-слімінга – концентрату мілкокристалічної морської солі, об’єднаного з гелем меристемних клітин шандри. Відбувається активна стимуляція жирових відкладень, утворюючи ефект осмосу. 2) Застосування ліполітичної сироватки – слімінг-активатора з екстрактами рожевого перцю, морського Планктону та меристемними клітинами кулівниці, який має трансдермальну формулу з потужною ліполітичною дією. Запускається ферментативне розщеплення жирів, полегшуючи їх подальше спалювання. Як результат – стимуляція термогенезу й зменшення жирових відкладень. 3) Ліподренажна маска на основі натуральної мікронізованої глини, екстракти імбиру зерумбет і буркуну лікарського. Покращує інтенсивність дренажу й оксигенації жирових клітин, нормалізує обмін речовин в підшкірно-жировій клітковині. 4)Накладання фінішних кремів на проблемні зони. Один з них – професійний крем-слімінг для живота та стегон із меристемними клітинами кулівниці, екстрактами рожевого перцю, морського планктону, буркуну й імбиру. Крем сприяє схудненню, зменшенню об’ємів та формуванню стрункого силуету. Другий та третій етап процедури передбачають загортання в термоковдру для максимального результату.

Моделююче обгортання з торфом і глікозаміногліканами

Power G.A.G. Body Mud – спеціальна структурована глина з торфом, збагачена глікозаміногліканами, які сприяють покращенню еластичності шкіри, а також стимулюють синтез гіалуронової кислоти.
Вже після першої процедури зменшуються надлишки рідини в тканинах, виводяться токсини, усуваються прояви целюліту, а також спостерігається ліфтинг-ефект. Етапи: 1) Скрабування з використанням мінералізуючого скрабу для тіла, який містить термальні олігоелементи й мікрогранули грецького горіху. Відбувається відлущення, зволоження, відновлення еластичності та покращується вироблення колагену. Скрабування робиться масажними рухами протягом 5-10 хвилин, потім крем видаляється за допомогою вологих серветок. 2) Масаж впродовж 20 хвилин із моделюючим термоактивним кремом з ліпосомами для лікування вираженого целюліту. Посилюється проникнення активних компонентів в шкіру, активізується мікроциркуляція та спостерігається ліполітичний ефект. Шкіра стає помітно гладкішою, силует стає чіткішим, усувається «апельсинова кірка». 3) Нанесення моделюючого обгортання Power G.A.G. Body Mud з торфом та глікозаміногліканами, а також загортання в плівку на 30 хвилин. Для підсилення ефекту використовується термоковдра. 4) Змивання в душі. 5) Нанесення масажного крему інтенсивної дії для схуднення та зменшення об’ємів, який містить кофеїн та олію солодкого мигдалю. Процедура усуває навіть найстійкіші форми целюліту, яких не вдається позбавитися за допомогою фізичних вправ. Відбувається моделювання фігури, покращення циркуляції лімфи, дренажу рідини, а також пружних та еластичних властивостей.

Кріо обгортання Classic

Целюліт, фіброзний целюліт, застій рідини, великий масовий об’єм, жирові відкладення, набряки, порушення обміну речовин у шкірі – ці та багато інших проблем естетичного характеру допомагає розв’язувати кріо обгортання Classic. 

Результати процедури – яскравий адіполітичний ефект, розщеплення жирів, вивід токсинів, усунення набряків будь-якого походження, покращення мікроциркуляції, регенерація, ліфтинг тощо.

 

Етапи:

 

 1. Очищення за допомогою скраба, який містить концентрат дрібнокристалічної морської солі, а також гель меристемних клітин шандри. Результат – делікатне й ретельне очищення шкіри, стимуляція жирових відкладень, ефект осмосу.
 2. Активний вплив кріогелю з дренажною та ліполітичною дією для лікування важких форм целюліту з фібросклеротичним компонентом. У складі гелю  меристемні клітини парила, мигдальна олія, екстракти гуарани, кінського каштана, хвоща та ментол. 
 3. Антицелюлітний крем інтенсивної дії для схуднення та зменшення об’ємів з кофеїном й олією солодкого мигдалю. Ефекти – моделювання фігури, покращення циркуляції лімфи, дренажу рідини, а також пружних та еластичних властивостей.  

 

Кріо обгортання Classic є дуже активною процедурою, тому її дія має подовжений до 4 годин ефект. Для додаткового його підсилення ми застосовуємо пресотерапію.

Кріопласт "Зелений чай" формування плаского животика (від 35 хв до 1,5 год)

Обгортання для живота «Зелений чай» дозволяє швидко зменшити об’єми тіла та усунути прояви целюліту. Як зрозуміло з назви, метод передбачає використання зеленого чаю, який має властивості коректувати фігуру, сприяє відводу токсинів та прискорює мікроциркуляцію крові. Результати – омолодження шкіри, покращення її стану, структури, живлення вологою та корисними речовинами. 

Етапи:

 

 1. Скрабування масажними рухами протягом 5-10 хвилин. Використовується мінералізуючий скраб для тіла з термальними олігоелементами й мікрогранулами грецького горіху. Ефекти – відлущення, зволоження, відновлення еластичності та покращення вироблення колагену. 
 2. Масаж впродовж 20 хвилин із моделюючим термоактивним кремом з ліпосомами для лікування вираженого целюліту. Відбувається проникнення активних компонентів у шкіру, активізується мікроциркуляція та спостерігається ліполітичний ефект. Шкіра стає помітно гладкішою, силует стає чіткішим, усувається «апельсинова кірка».
 3. Нанесення альгінатної моделюючої кріомаски для обличчя та тіла з зеленим чаєм. З організму виводяться надлишки рідини, відбувається вплив на живіт – усуваються набряки, покращується пружність. Використовується також морська вода-активатор з термальними олігоелементами, екстрактом азійської центели і морською спіруліною. 
 4. Застосування кріогелю з морською спіруліною й плющем, який відновлює та розгладжує проблемні ділянки шкіри, перешкоджає утриманню в ній зайвої рідини, сприяє схудненню, покращує тонус, а також коригує вади, викликані целюлітом.

Кріопласт «Зелений чай» може використовуватись ефективно без масажів і скрабування, а також після апаратних процедур по тілу чи під час процедур по обличчю.

Кремове обгортання (антицелюлітна програма)

Під час антицелюлітного масажу активізуються процеси обміну речовин, покращуються лімфообіг та кровообіг у підшкірно-жировій клітковині, локалізованій у проблемних зонах. За допомогою додаткового обгортання значно підсилюється ліполітичний ефект та покращуються властивості шкіри. Етапи:

 

 1. Скрабування з використанням мінералізуючого скрабу для тіла, який містить термальні олігоелементи й мікрогранули грецького горіху. Відбувається відлущення, зволоження, відновлення еластичності та покращується вироблення колагену. Скрабування робиться масажними рухами протягом 5-10 хвилин, потім крем видаляється за допомогою вологих серветок.
 2. При фіброзному целюліті використовується масаж впродовж 20 хвилин із моделюючим термоактивним кремом з ліпосомами для лікування вираженого целюліту. Посилюється проникнення активних компонентів в шкіру, активізується мікроциркуляція та спостерігається ліполітичний ефект. Шкіра стає помітно гладкішою, силует стає чіткішим, усувається «апельсинова кірка».
 3. При набряковому целюліті змішується масажний крем інтенсивної дії для схуднення та зменшення об’ємів, який містить кофеїн та олію солодкого мигдалю, із кріогелем з морською спіруліною й плющем, що відновлює та розгладжує проблемні ділянки шкіри, перешкоджає утриманню в ній зайвої рідини, сприяє схудненню, покращує тонус, а також коригує вади, викликані целюлітом. 
 4. Активний антицелюлітний масаж.
 5. Нанесення активних сироваток – для покращення мікроциркуляції та лімфодренажу, ліполітик, а також для покращення тургору шкіри й ліфтингу. 
 6. Нанесення товстим шаром поверх обраної активної сироватки маски з суміші в різних концентраціях засобів Snelling, Reducing та Gel Marine.  Витримується на шкірі 25 хвилин. Забезпечується максимальне проникнення активних речовин.

Змивання попередніх засобів, нанесення фінішного засобу для відновлення еластичності шкіри.

Обгортання

Ціни

Термообгортання
Термоковдра (20 хв)
490 грн
Термоковдра (30 хв)
590 грн
Термоковдра (40 хв)
690 грн
Кремове обгортання
Моделююче обгортання кремове
1790 грн
Моделююче обгортання кремове в термоковдрі
1950 грн
Кріо обгортання
Кріо гель під пресотерапію
890 грн
Кріо обгортання Classic
990 грн
Кріо обгортання Gold і пресотерапія
1190 грн

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Як часто можна робити обгортання?

  Частота проведення обгортання залежить від типу обгортання, стану шкіри, віку, загального здоров'я та індивідуальних особливостей кожної людини. Зазвичай рекомендується проводити курс процедур з інтервалом 1-2 тижні між кожною процедурою.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: вагітність та лактація; алергія; хвороби кровоносної системи; гіпертонія; псоріаз та екзема; дерматологічні захворювання;