fbpx

Чистка обличчя у Львові

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 5 голосів)
Зачекайте...
Чистка обличчя у Львові

Про послугу

Чистка – базова і необхідна процедура

Чиста і доглянута шкіра свідчить про гарне здоров’я та менш схильна до акне, висипань й набуття нездорового кольору. Тому чистка обличчя є однією з найпопулярніших у косметології, а її результатом є очищення пор від пилу, залишків шкірного сала та усунення комедонів. 

Варіативність методів очищення

Для різних випадків ми використовуємо відповідні чистки – класичну з використанням ложки «уно» для глибокого очищення, ультразвукову атравматичну з використанням ультразвукового скрабера та комбіновану – ложку разом зі скрабером.

Індивідуальний підхід

Досвідчені спеціалісти Skin studio Beauty FULL розглядають кожний випадок індивідуально в контексті багатьох факторів впливу. Щоб запропонувати чистки, які забезпечать найкращий ефект саме для Вашого обличчя.

Коли потрібно робити чистку обличчя

Універсального рішення не існує

Відповідь на це запитання, з одного боку, очевидна – зробити процедуру бажано до того, як стає помітно, що шкіра обличчя потребує чистки. З іншого – не існує якихось загальних інтервалів та засобів. Адже кожен випадок розглядається окремо у власному контексті, тому інтервали чисток, їхні види й комбінації різняться.

Оптимальний варіант – консультація у Beauty FULL

Якесь суворе правило косметології щодо цієї процедури, як «раз на два тижні» або «раз на місяць», яке б діяло для всіх, відсутнє. Щоб дізнатися, який підхід є ідеальним саме для Вашого типу шкіри, записуйтеся на консультацію до наших спеціалістів.

Як проводиться чистка обличчя

Насправді безпосередньо чистка – лише одна із процедур, які входять до комплексу з очищення шкіри обличчя. Адже процес має багато стадій «до» й «після» неї. 

Ось перелік основних складових Чистки обличчя у Beauty FULL:

 1. Підготовче вмивання двофазним засобом для демакіяжу, а у випадку проблемної і жирної шкіри застосовується мус для очищення.
 2. Якщо шкіра надто жирна і є потреба у додатковій ексфоліації, виконується скрабування із застосуванням професійного засобу.
 3. Наступний етап – маска для розкриття пор та холодне гідрування.
 4. І лише зараз сама чистка – механічна, ультразвукова або комбінована. 
 5. Після чистки обов’язкова дарсонвалізація шкіри – процедура впливу на неї імпульсами електричних струмів, що мають високий рівень частоти й напруги. Це сприяє швидкому загоєнню мікроран та позбавляє рубців від акне. А також допомагає значно скоротити період реабілітації.
 6. Далі наноситься заспокійлива маска, яка нормалізує шкіру та має масажний ефект.
 7. Для максимального захисту шкіри після процедури, а також для її швидкої нормалізації наноситься завершальний крем із SPF для проблемної шкіри.
 8. Також, за необхідністю, можливе використання кислот, як до, так і після чистки. Тобто, поєднання чистки з хімічним пілінгом.

Чому варто робити чистку у Beauty FULL

Професійний підхід

Використання передового косметологічного обладнання, професійної косметики преміум класу, а також досвід команди косметологів із медичною освітою, дозволяють Skin studio Beauty FULL забезпечувати найкращі результати для своїх клієнтів за мінімальний час. А також скорочувати реабілітаційний період після процедур, аби Ваше життя продовжувалося, а настрій був найкращим!

Комплекс засобів і дій для максимального ефекту

Кожен клієнт нашої клініки отримує індивідуальний набір косметичних засобів саме під свій тип шкіри. Серед них – різні гелі-основи, для холодного гідрування, заспокійливі маски для нормалізації стану шкіри та відновлення її бар’єрних функцій, чи завершальний крем із SPF. Отже, чистка обличчя в Skin Studio Beauty FULL – це цілий комплекс, а не типова процедура.

Класична чистка (механічна й комбінована)

Механічна чистка

Механічну чистку можна назвати класикою косметології, яка не старіє. Процес відбувається із застосуванням спеціальних інструментів, які фізично впливають на шкіру. Тому присутня доля травматизації, але за пару днів шкіра приходить до норми.

УЗ-чистка

Механічна чистка також часто використовується разом з ультразвуковою – ця комбінація дозволяє досягти найкращих результатів у процесі очищення шкіри. 

Чистка з пілінгом

А от усувати висипання та розширені пори, профілактувати утворення рубців постакне – дозволяють додаткові кислотні пілінги, якими може «закриватись» класична чистка, що може порекомендувати вам спеціаліст Beauty FULL.

УЗ-чистка

Принцип УЗ-чистки полягає у розщепленні шкірного сала та забруднень, які забивають пори, завдяки інтенсивному впливу ультразвукової хвилі. Процедура виконується на спеціальному УЗ-скрабері, який генерує ультразвукові хвилі – вони буквально виштовхують все зайве з пор.

Переваги процедури:

 • Глибоке, лагідне та атравматичне очищення.
 • Покращення мікроциркуляції.
 • Оновлення верхнього шару епідермісу.
 • Покращення пружності.

Апаратна чистка Glow Solution

Атравматична чистка, яка складається із двох етапів:

 • GLOW-purify – на цьому етапі відбувається лагідна підготовка шкіри, очищення макіяжу й пор із застосуванням вакуумної насадки з м’якою силіконовою щіточкою, у якій циркулює спеціальна рідина Cleansing-Liquid.
 • GLOW-polish – унікальний абразивний мінідиск із циркуляцією спеціальної рідини Peeling Solution забезпечує інтенсивну й, одночасно, максимально комфортну шліфовку. 

Glow Solution ефективно очищає шкіру та робить її оксамитовою. Процедура підходить для всіх типів шкіри, є цілком безболісною та не потребує жодної реабілітації.

Чистка обличчя у Львові

Ціни

Чистка комбінована
90 хвилин + Пілінг
1 390 грн
90 хвилин
1 250 грн
Чистка механічна
90 хвилин + Пілінг
1390 грн
90 хвилин
1250 грн
120 хвилин + Пілінг
1750 грн
120 хвилин
1590 грн
Чистка механічна зі знеболенням
Механічна чистка (120 хв) + знеболення + Пілінг
1890 грн
Механічна чистка (120 хв) + знеболення
1790 грн
Чистка ультразвукова (УЗ)
УЗ-чистка
900 грн

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Що включається в чистку обличчя в Beauty FULL?

  Комбінована чистка обличчя розпочинається з вмивання, за потреби проводиться скрабування абрадермолом і потім наноситься маска для розкриття пор. Після чого відбувається сама механічна чистка і ультразвукова. На завершення дарсонвалізація, також наноситься заспокійлива маска і завершальний крем з спф.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: вірусні захворювання; шкірні захворювання (акне, екзема, тощо); ушкодження шкіри (опіки або порізи на шкірі); хронічні захворювання (діабет або серцево-судинні захворювання); вагітність.