fbpx

Лазерна епіляція у Львові

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5,00 з 5, на основі 8 голосів)
Зачекайте...
Лазерна епіляція у Львові

Процедури лазерної епіляції в Beauty Full

Професійно і технологічно

Всі процедури в Skin Studio Beauty FULL виконуються досвідченими косметологами з медичною освітою на передовому обладнанні. Сама лазерна епіляція виконується на сучасній ізраїльській системі InMode Triton Diolaze XL, яка вже отримала визнання в світі! Зокрема – нагороду за найбільш інноваційний пристрій галузі в США та сертифікат FDA.

Мінімум сеансів

Епіляція в Skin Studio Beauty FULL допоможе забути про небажане волосся, щоденне гоління чи подразнення всього за 6-8 сеансів! З InMode Triton Diolaze XL ви можете бути впевнені в результаті.

Незалежно від типу шкіри чи кольору волосся

Triton Diolaze ідеально справляється з темним чи русим волоссям і підходить для видалення навіть світлого чи тонкого. Лазерна система чудово працює по шкірі I-III фототипів, найбільш поширених в європейському регіоні.

Комфортно під час сеансу

Використання насадки Diolaze XL з сапфіровим наконечником, робить процедуру безболісною та комфортною. Це досягається завдяки 3D контактному охолодженню, яке відбувається постійно: перед, під час та після лазерного імпульсу.

Апарат нового покоління - Triton Diolaze

Виняткова ізраїльська технологія

InMode Triton Diolaze XL – це виняткова система для лазерної епіляції, яка забезпечує одночасний вплив не одною, як в аналогових лазерах, а двома найпопулярнішими лазерними хвилями:

 • 755 Нм – Олександрит
 • 810 Нм – Діод

А сертифікати FDA (Америка) та CE (Європа) свідчать про високу якість та безпеку апарату.

Індивідуальні налаштування

Triton Diolaze дозволяє виставляти потужність до 40 Дж/см2 та довжину імпульсу до 80 мс, а також регулювати рівень охолодження. Це дозволяє вибрати оптимальне співвідношення сили впливу та комфорту і не жертвувати одним заради іншого, зберігаючи при цьому мінімальний розмір курсу.

Безкомпромісна потужність і швидкість

Наразі більшість лазерних систем для епіляції мають дві опції впливу – висока щільність енергії через малу робочу пляму, або низька щільність через велику пляму. Відповідно, у першому випадку шкіра обробляється краще, але повільніше, а в другому – навпаки.

Натомість потужний діодний лазер Triton Diolaze XL забезпечує одночасно максимальну щільність потоку на більшій ділянці шкіри без збільшення кількості сеансів чи погіршення результату. А з технологією Glide, швидкість обробки зони сягає 5 спалахів, або ж 15 см2 в секунду.

Як це працює

Triton – це максимальне видалення волосся

Поєднання двох лазерних хвиль з високою щільністю потоку енергії дозволяє не лише знищувати волосину, а й коагулювати мікро-судину, яка її живить. Це унеможливлює регенерацію росту волосся та зменшує загальний розмір курсу!

На всіх етапах його росту

Одночасна дія двома лазерними хвилями забезпечує більшу концентрацію енергії і як результат, лазер проникає глибше, що дозволяє позбутися волосся на всіх етапах його росту незалежно від заданих довжини імпульсу чи потужності.

Швидший, кращий результат, який зберігається довше

Повний курс лазерної епіляції у Beauty FULL складає всього від 6 сеансів завдяки інноваційному лазеру – Triton Diolaze XL. Він дає високу якість обробки, а тому ви точно будете задоволені результатами!

Переваги видалення волосся лазером

Видалення небажаного волосся за допомогою лазера Triton Diolaze XL має багато переваг, але головні з них такі:

 • Мінімальний розмір курсу: від 6 сеансів залежно від кольору волосся;
 • Видалення волосків незалежно від стадії росту;
 • Висока щільність потоку енергії;
 • Швидка й ефективна обробка максимально великої ділянки шкіри з технологією Glide;
 • Ергономічність насадки дозволяє опрацьовувати важкодоступні ділянки не залишаючи “сліпих” зон;
 • Насадка забезпечує також 3D контактне охолодження, що робить процедуру безболісною;
 • Спокій і результат, що гарантуються сертифікатами FDA та CE.

Проведення процедури

Впевненість у результаті

Перш за все, він проходить спокійно, адже наші клієнти знають, що вони можуть покластися на досвід та медичну освіту наших косметологів, а також на передове обладнання від світових виробників.

Індивідуальний підхід

Враховуються індивідуальні фактори, наприклад, чутливість – виставляються особисті параметри потужності, а також, якщо цього вимагає ситуація (для особливо чутливих зон), використовується знеболення B-Cain. Воно забезпечує тривалий та стійкій знеболюючий ефект без шкоди для здоров’я. Тому процедура дозволяє досягти найкращих індивідуальних результатів без втрати комфортної складової.

Безпечно

До й після сеансу відбувається дезінфекція маніпули спеціальними засобами проти вірусів, бактерій та грибків. А сама вона під час процедури обгортається одноразовою плівкою. А спеціаліст завжди враховує фототип шкіри, чутливість клієнта, а відповідно до цього налаштовується необхідна довжина імпульсу. Саме тому немає опіків чи больових відчуттів і вся процедура гарантує комфорт.

З турботою після сеансу

Лазерна епіляція завжди завершується нанесенням крему EpiCalm, який має м’яку структуру та робить шкіру оксамитовою на дотик. А ще – заспокоює, зволожує, захищає та відновлює. У випадку епіляції на обличчі для завершення використовується крем з SPF для уникнення пігментації, захисту від випромінювання, покращення кровотоку, еластичних та пружних властивостей шкіри.

Догляд за шкірою після лазерного видалення волосся

Важливо пам’ятати, що після процедур видалення волосся шкіра може бути чутливою до меланіну, тому важливо уникати впливу прямого сонця на оброблені зони, щоб уникнути можливих подразнень. Завдяки дбайливому підходу до шкіри після лазерної епіляції можна уникнути завдання шкоди епідермісу та забезпечити ефективне та безпечне повне видалення небажаного волосся. Перші три сеанси курсу лазерної епіляції визначаються особливим впливом на фолікули волосся, і ретельний догляд за шкірою у цей період гарантує успішні результати видалення волосся назавжди.

Лазерна епіляція для чоловіків

Процедура набуває все більшої популярності серед представників сильної статі, які бажають виглядати бездоганно не менше, ніж жінки. Бо це насправді зручно – не треба постійно голитися, залишається більше часу на життя і не дратує швидкий ріст волосся. Також можна забути про неприємні наслідки гоління – подразнення, порізи тощо. Про гігієнічність такого рішення в зоні бікіні навіть не треба казати.

На сеансах лазерної епіляції для чоловіків враховуються індивідуальні властивості. Процедура дозволяє корегувати лінію росту волосся (скроні, борода, шия) – для багатьох клієнтів це є вагомою перевагою. Тобто лазерна епіляція – не обов’язково повне видалення волосся, а ще й можливість формування лінії його росту для покращення естетичності.

Лазерна епіляція у Львові

Ціни на лазерну епіляцію

Окремі зони
Зона - пахви
390 грн
Зона - стегна повністю
1090 грн
Зона - гомілки, коліна
1090 грн
Зона - ноги повністю
1890 грн
Зона - бікіні
750-940 грн
Зона - руки
950 грн
Зона - підборіддя, верхня губа
450 грн
Зона - лазерна епіляція обличчя
850 грн
Детальніше про комплекси процедур лазерної епіляції з економією до 30% можна дізнатись у адміністратора!

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Катерина Вихованська
  Косметолог, спеціаліст лазерної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Чи працюєте зі світлим чи тонким волоссям?

  Волоски світлого кольору не так легко видалити через низьку концентрацію пігменту в них, тому інші лазерні методи не дають бажаного результату. Проте використання гібридної технології поєднання 2 лазерних хвиль Triton Diolaze XL змінює все! Діод впливає на меланін у волосяному стрижні, інтенсивно його нагріваючи, а це, своєю чергою, стає провідником для хвилі олександриту. Яка коагулює мікросудинку, зупиняючи живлення й викликаючи відмирання волосяної цибулинки.

  Чи шкідливе лазерне видалення волосся?

  Лазерна епіляція будь-якої ділянки тіла - абсолютно безпечна. Вона впливає на волосяні цибулини локально і ніякого негативного впливу на шкіряний покров або внутрішні органи вона не здійснює. За час існування лазерної епіляції не було жодного випадку виникнення раку після проведення процедури.

  Чи може лазер зробити опік?

  Кваліфікований фахівець завжди враховує фототип шкіри, чутливість клієнта, можливу необхідну довжину імпульсу. Тому сама процедура є безпечна. Зверніть увагу, після проведення сеансу може з’явиться невелике почервоніння шкіри - це нормально. В кінці процедури фахівець наносить заспокійливий крем Epicalm. Але опік можливий, якщо після процедури перебувати на активному сонці. Тому не допускається залишати відкритими на сонці оброблені ділянки тіла протягом 3-5 днів після сеасну.

  Наскільки комфортна лазерна епіляція?

  3D контактне охолодження насадки Diolaze забезпечує комфортність і безпеку процедури. Охолодження шкіри відбувається до, під час імпульсу, а так само після. Вмонтована комп'ютерна система попереджує ускладнення та побічні ефекти, а тому мінімальні протипокази та безпека роботи навіть влітку.

  Скільки процедур потрібно?

  Тривалість курсу залежить від кольору волосся та правильного дотримання інтервалу. Зазвичай для темної волосинки достатньо відвідувати 6-8 процедур, а для світлого - від 8-10 процедур. Тим, не менш, об’єднання 2 лазерних хвиль створює високу щільність обробки та видаляє волосся на різних циклах його росту, а тому кількість сеансів явно менша порівняно з класичними діодними лазерами.

  Чи можна робити процедуру ЛЕ під час менструації?

  Так, лазерна епіляція можлива. Правда, пощипування під час сеансу можуть відчуватися гостріше в зв’язку з підвищенням чутливості.

  Як підготуватись до сеансу епіляції?

  За 3-5 днів рекомендується відмовитися від солярію, лазні і сауни. Прийом антибіотиків і гормональних ліків потрібно припинити за 14 днів (2 тижні). Не можна користуватися агресивними косметичними засобами. Натомість необхідно зволожувати шкіру. За 1 день (або, можливо, 2-3 дні, враховуючи індивідуальні особливості) до процедури потрібно поголити відповідні зони так, щоб волосинки вже проклюнулись, але були не більше 1 мм.

  Які є протипоказання?

  До протипоказань належать: вагітність та період лактації; цукровий діабет; хвороби крові; проблеми з серцем; злоякісні новоутворення; непереносимість ультрафіолету; схильність до келоїдних рубців.