fbpx
Про нас

У косметології Beauty FULL, ми поєднали для вас сучасні апаратні та лазерні технології омолодження, догляду за собою, корекції фігури та видалення небажаного волосся від справжніх професіоналів своєї справи. Усе для того, щоб Ви залишались впевненими у собі та були задоволені процесом та результатами.

Широкий спектр дієвих процедур, що вдало доповнюють одна одну, та задовольняють будь-які потреби клієнта у роботі з обличчям та тілом. Особливістю є неінвазивний та неаблятивний шлях проведення процедур, що забезпечує усунення надмірної травматизації та затяжного реабілітаційного періоду, аби Ви були готовими повернутись до активного, захоплюючого життя, маючи завжди свіжий та сяючий вигляд!

Про нас
Наша місія
Краса кожної людини унікальна, як відбиток її пальця. Прийняття її – це прояв любові і поваги не тільки до себе, а й світу, намагання не змінити, а зберегти себе.

Зберегти попри шалений ритм сучасного життя, який виснажує і не залишає місця, часу для відпочинку, догляду за собою, для перезавантаження, для себе! Нікуди не зникає потреба виглядати добре, навпаки – відмінне самопочуття та доглянута шкіра – сучасні критерії успішності.

Потрібно вміти швидко відновлюватись морально і візуально, а з цим всім Тобі допоможе Skin Studio Beauty FULL. Місце з комфортною атмосферою, де тобі завжди раді. Твоя б’юті-домівка, яка допоможе Тобі відновити внутрішній спокій та зберегти твою зовнішність без уникання активного життя. Спеціально підібрані та перевірені апаратні методики в косметології дозволяють природньо та фізіологічно омолоджуватись, оновлюватись, доглядати за собою з максимальною ефективністю та без реабілітаційного періоду – Ви одразу готові підкорювати світ.

Краса як щастя – це шлях, процес, задоволення в кожному кроці, а не якась кінцева точка. Краса – це вибір. Це вміння приймати себе.
Наша місія
Наше обладнання
Exilis Elite

«Exilis Elite» від компанії BTL (Великобританія) – унікальний апарат, який одночасно поєднує дві технології: радіохвильове випромінювання й ультразвук. Така комбінація дає чудові результати омолодження обличчя та корекції фігури, зберігаючи фізіологічність процесу та комфорт процедури. Система моніторингу температури шкіри в режимі реального часу забезпечує комфортний рівномірний терапевтичний вплив, а система контролю і управління енергопотоками усуває ризик…

Детальніше
Наші сертифікати
Чому варто обрати саме нас
Технологічне обладнання

Передові естетичні технології підібрані так, щоб ефективність поєднувалась з комфортом під час процедури, а ваша шкіра завжди виглядала доглянутою і сяючою. При цьому, без болю, ін’єкцій та дискомфорту!

Якісне обслуговування

Затишна атмосфера та привітний персонал зроблять так, що ви захочете повернутись до нас знову! А приємна музика та чашечка запашної кави, або чаю допоможуть вам розслабитись, відпочити та підняти настрій!

Кваліфіковані спеціалісти

Досвід та постійне вдосконалення навичок спеціалістів з медичною освітою дозволяють вирішувати запити клієнтів, складаючи індивідуальну програму процедур, враховуючи особливості кожного.

Широкий спектр послуг

Різноманітність методик дозволяє клієнту отримати бажане, природньо та фізіологічно омолоджуватись, доглядати за собою з максимальною ефективністю та без реабілітації, щоб не випадати з активного життя!

Відгуки