fbpx

Фотоомолодження IPL Lumecca у Львові

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,56 з 5, на основі 9 голосів)
Зачекайте...
Фотоомолодження IPL Lumecca у Львові

Про фотоомолодження

IPL Lumecca – це ідеальна шкіра за кілька сеансів

Фотоомолодження IPL Lumecca – це неймовірно дієвий і нетравматичний спосіб боротьби з ознаками фотостаріння та естетичними дефектами, що подарує вам сяючу гладеньку шкіру за мінімальну кількість процедур. При цьому, результат помітний вже після першого сеансу!

Передова технологія корекції вікових змін

Фотоомолодження проводиться на найсучаснішому апараті Lumecca з інноваційною технологією IPL і завдяки широкосмуговому імпульсному світлу впливає відразу на всі видимі дефекти шкіри. До того ж, Lumecca – найпотужніша IPL система на ринку, яка здатна генерувати 3300 Вт енергії.

Безболісне омолодження

Це нетравматична технологія – жодних опіків чи лущення шкіри. Процедура активує регенераційні процеси в шарах шкіри, забирає пігментні плями, судинні прояви, капілярні сітки, розацеа, мінімізує зморшки, відновлює тонус та еластичність шкіри, а також виправляє вікові зміни.

Максимум користі за мінімум часу

Завдяки Lumecca ви маєте можливість отримати здорову та підтягнуту шкіру у будь-якому віці без болю та реабілітації. При цьому, всі ефекти досягаються одномоментно без зміни додаткових налаштувань чи фільтрів, як в аналогів.

Для кого ця процедура

Вирішення поширених проблем шкіри за 1-5 сеансів

Серед найрозповсюдженіших показань до процедури можна виділити:

 • необхідність видалення пігментації;
 • необхідність видалення судин і судинних зірочок;
 • лікування куперозу;
 • потреба фотоомолодження обличчя при розацеа;
 • лікування акне;
 • бажання вирівняти тон обличчя.

Не лише лікування, а й профілактика

IPL Lumecca – це чудове рішення вже набутих проблем, а також ефективна профілактика появи візуальних дефектів шкіри. Так, наприклад, ви можете провести корекцію пігментних плям, а заодно попередити розвиток судинних проявів, чи навпаки. Усе завдяки достатній потужності насадки Lumecca.

Неінвазивна процедура

В процесі не пошкоджуються шкірні покриви, не залишаються опіки, шрами чи рубці. Саме тому процедура не потребує реабілітації. Може спостерігатись потемніння чи почервоніння навколишніх тканин, що самостійно заспокоюється протягом 1-12 годин.

Які ефекти досягаються

Фотоомолодження IPL Lumecca робить шкіру ідеальною та позбавляє естетичних дефектів без болю і реабілітації. Завдяки мінімальному курсу процедур (від 1 до 5) можна досягти таких ефектів:

 • видалення пігментації;
 • лікування розацеа;
 • позбавлення ластовиння та «судинних зірочок»;
 • лікування куперозу;
 • підтяжка шкіри;
 • лікування акне;
 • покращення загального стану шкіри;
 • підвищення тургору, пружності та еластичності; 
 • звуження пор;
 • рівний тон і колір;
 • здорове сяйво шкіри.

А найкраще те, що всіх цих ефектів можна досягти одночасно.

Як відбувається процедура

На початку сеансу фотоомолодження

Перед початком процедури лікар очищує та тонізує потрібну ділянку шкіри, далі він наносить професійний лазер-гель, що значно покращує проведення світлових імпульсів. Пацієнту одягають спеціальні окуляри для захисту очей.

Враховуючи особливості кожного

Імпульсна терапія зачіпає лише зони, що потребують корекції, уникаючи при цьому родимки і татуажі. Інтенсивність впливу налаштовуються індивідуально під кожного пацієнта, щоб забезпечити максимальний комфорт процедури. При цьому висока частота імпульсів залишається без змін, підвищуючи ефективність.

Комфортні відчуття під час сеансу

Ви відчуваєте легке поколювання і тепло. Спеціальне контактне та регульоване охолодженням додає комфорту, а ергономічна форма насадки Lumecca забезпечує максимальну щільність обробки.

Після фотоомолодження IPL Lumecca

Після процедури лікар наносить на шкіру заспокійливу маску та крем з SPF, щоб вберегти її від сонячного ультрафіолету. результат помітний вже з першого сеансу, а бажаних результатів ви можете досягти за мінімальну кількість процедур (1-5).

Про апарат

Визнаний в світі апарат

Система Lumecca розроблена ізраїльською компанією InMode, що досягла найвищої якості та ефективності у роботі з IPL. Це підтверджується відповідними сертифікатами, зокрема FDA та CE

Виняткова технологія

Апарат Lumecca має спеціальний наконечник з сапфірового кристала та використовує інтенсивне імпульсне світло (IPL), щоб селективно виявляти й лікувати захворювання шкіри за допомогою фототермолізу.

Максимум енергії – мінімум сеансів

З процедурою фотоомолодження на апараті Lumecca бажаних результатів можна досягти за лічені сеанси, адже це найпотужніша платформа з технологією IPL у порівнянні з аналогами. Її світловий імпульс досягає потрібної зони всього за 3 Мсек, а пікова потужність сягає 3300 Вт/см2, що утричі більше за інші подібні апарати.

Результат з першого сеансу

Саме тому, навіть після першого сеансу ви можете досягти потрібних ефектів: вирівняти тон, звузити пори, підвищити тонус та пружність шкіри, позбутися пігментації, судин та інших видимих дефектів.

Універсальне рішення

Також деякі апарати зі схожими технологіями потребують заміни насадки чи лінзи для опрацювання різних естетичних дефектів: окремо на пігментацію, окремо для судинних проявів тощо. У випадку з Lumecca немає потреби у заміні насадки чи лінзи. Під час процедури забезпечується одночасний вплив на пігментацію, мікросудини, купероз, старі та неякісні волокна колагену.

Як це працює

Lumecca генерує надпотужні промені широкосмугового імпульсного світла. Вони «зчитують» гемоглобін (червоний кров’яний пігмент) та меланін (коричневий пігмент) , а також ліквідовують застійні явища та вогнища хронічного запалення, що провокують розширення капілярів, розвиток пігментації, куперозу і розацеа.

Під час процедури світловий потік скеровується на пошкодження, руйнує лише зайвий пігмент (коричневий і червоний), коагулює розширену судинку та патологічні бактерії (їх стінка також містить пігмент).

Переваги

Миттєвий результат

Надзвичайно ефективне фотоомолодження, видимий результат після першої процедури. 

Універсальність процедури

Lumecca оптимально підходить як для світлої, так і для темної шкіри, процедура безболісна навіть для чутливої шкіри.

Комплексне розв’язання проблем

Позбавляє від усіх візуальних дефектів шкіри (пігментація, судинні зірочки, купероз, розацеа, зморшки, розширені пори) одночасно.

Інноваційність технології 

Проводиться на найсучаснішому апараті Lumecca з інноваційною технологією IPL.

Найвища ефективність

Максимально потужна платформа в порівнянні з усіма іншими – 3300 Вт зі швидкістю імпульсу у 3 Мсек.

Комфорт процесу

Параметри інтенсивності впливу налаштовуються індивідуально, тому процедура є комфортною.

Нетравматична процедура

Lumecca – здоровий вигляд у будь-якому віці без болю та реабілітації, адже це нетравматична, неаблятивна (без опіку) і неабразивна (без лущення) технологія.

Фотоомолодження IPL Lumecca у Львові

Ціни

На курс процедур діють знижки до -20%
Фотоомолодження IPL Lumecca
IPL. Зона декольте
2390 грн
IPL. Зона лобу
1350 грн
IPL. Зона носу
750 грн
IPL. Зона обличчя
2190 грн
IPL. Зона обличчя та шия
2750 грн
IPL. Зона шиї
1350 грн
IPL. Зона щік
1250 грн
IPL. Зони щік та носу
1590 грн
IPL. Зони щік, підборіддя та міжбрів'я
1490 грн
IPL. Локально (до 1,5 см2)
500 грн
Перед першою процедурою фотоомолодження, консультація є обов'язковою
Консультація (30 хв) - огляд, оцінка стану шкіри, пояснення деталей процедури, догляду
350 грн

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Катерина Вихованська
  Косметолог, спеціаліст лазерної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Скільки потрібно процедур?

  Залежно від інтенсивності наявних пошкоджень на шкірі (кількість і розмір судинних проявів, пігментних плям, їх інтенсивність, давність) може знадобитись від 1 до 5 процедур. Сказати точніше можна тільки на консультації у спеціаліста, де він зможе оцінити поточний стан шкіри.

  Чи є реабілітація після процедури?

  Може спостерігатись чітка візуалізація пігмента, його потемніння. Або ж почервоніння навколишніх тканин, що заспокоюється від 1 до 12 годин самостійно. Реабілітація відсутня, бо це нетравматична, неаблятивна (без опіку) і неабразивна (без шелушіння) технологія.

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: вагітність та період лактації; захворювання нервової системи; епілепсія; перманентний макіяж у ділянці проведення процедури; використання системних ретиноїдів протягом останніх 6 місяців; порушення цілісності або захворювань шкіри (дерматит, псоріаз); цукровий діабет; онкологія; «свіжа» засмага у ділянках проведення процедури.