fbpx

Пресотерапія у Львові

Ви також можете оцінити нашу послугу:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4,80 з 5, на основі 5 голосів)
Зачекайте...
Пресотерапія у Львові

Про послугу

Уявіть, що Вам одночасно роблять масаж десятки майстрів-масажистів – кожний квадратний сантиметр тіла стимулюється з різною силою натискання, швидкістю та інтенсивністю. Такий ефект досягається завдяки використанню спеціального компресійного костюма, керованого комп’ютером. Програма будує робочі цикли помпи, яка здуває й надуває різні частини системи, стискаючи тіло. Тиск допомагає відводити кров та лімфу з м’язових тканин. Вплив на різні ділянки відбувається рівномірно, судини й м’язи стискаються та розтискаються, покращується кровообіг та обмін речовин, виводяться токсини та відновлюється водний баланс. Покращення кровообігу, своєю чергою, позбавляє набряків, целюліту, підвищує пружність та еластичність шкіри. Інфрачервона технологія допомагає розчиняти жири в крові й лімфатичній рідині – це необхідно для виведення жирових відкладень. Одже, пресотерапія – це ефективне поєднання лікувального дренажу та масажної стимуляції тканин. А ще – дуже приємна процедура, під час якої Ви відчуєте ефект релаксу.

Для кого ця процедура

Пресотерапія – майже фантастична процедура, яка одночасно покращує здоров’я, зовнішній вигляд тіла та настрій. Адже бути красивими – завжди приємно. Процедуру першочергово призначають тим, хто хоче швидко позбутися целюліту, жирових відкладень, набряків, токсинів, а також покращити кровообіг, водний баланс та самопочуття. Компресійна, як її ще інакше називають, терапія сприяє виведенню зайвої рідини з організму, нормалізує процеси в лімфатичній й кровоносній системах, запобігає розвитку варикозного розширення вен та тромбів. Пресотерапія була визнана найкращою процедурою для покращення фігури 2020 року в США.

Які ефекти досягаються

Розслаблення поширюється на все тіло – виникає відчуття легкості та підвищується тонус. Це приємний бонус пресотерапії, але головні її лікувальні ефекти наступні: позбавлення целюліту, покращення зовнішнього вигляду шкіри, її пружних та еластичних властивостей; зменшення інтенсивності набряків на руках й ногах, у тому числі тих, що виникли після операцій або травм. Повне позбавлення набряків після завершення курсу лікування; відбудова сильного імунітету; підвищується стійкість організму до хвороб та стресу; можливість забути про важкість в ногах, відчуття втоми, повернути їм здорову легкість; профілактика варикозу та його лікування на стадіях, коли захворювання тільки почало розвиватися.

Про апарат

Пресотерапія, як і всі інші косметологічні процедури, виконується в нашій клініці на передовому обладнанні. Для процедури застосовується апарат лімфодренажної пресотерапії на 44 канали Demeter 2.0 від провідного виробника косметологічного обладнання – американської компанії Zemits, яка з 2010 року допомагає людям у всьому світі бути здоровими й красивими. Все обладнання Zemits технологічно унікальне та має набір протоколів, що допомагає досягати найкращих результатів за короткий час. Сертифікати FDA і CE підтверджують високу якість техніки, її безпечність та відповідність найвищим світовим стандартам. Апарат Zemits Demeter 2.0 має: найпотужніший прес на 44 канали, а також 5 рівнів інтенсивності для комплексного впливу на всі ділянки тіла; костюм універсального розміру зі спеціальної надміцної тканини, який забезпечує максимальну комфортність та ефективність процедури.

Як це працює

Головний принцип пресотерапії – інтенсивний вплив на лімфатичну рідину та кров, який спричиняє стиснене повітря у костюмі. Під час процедури одночасно відбуваються дренаж тканин на фізіологічному рівні та інтенсивний масаж. Синхронне стиснення та розширення лімфатичних судин витісняє зайву міжклітинну рідину. Яка виводиться з організму через потовиділення та сечогінну систему.  

Пресотерапія сприяє детоксикації завдяки стимулюванню процесів виведення токсинів та продуктів життєдіяльності. В результаті процедури тканини омолоджуються, очищуються та наповнюються киснем, а живіт, ноги й руки худнуть. 

Сеанс пресотерапії зазвичай триває 30-45 хвилин, а лікувальний курс складається з 6-10 сеансів. 

Як відбувається процедура

Переваги застосування цієї методики

Пресотерапія має наступні переваги, підтверджені світовою практикою та провідними косметологами:

 

 1. Зняття важкості в ногах.
 2. Позбавлення целюліту, який виник внаслідок накопичення зайвої рідини.
 3. Виведення з організму токсинів та продуктів життєдіяльності.
 4. Профілактика варикозного розширення вен.
 5. Зменшення запалення та набряків кінцівок.
 6. Стимуляція кровообігу та обігу лімфатичної рідини.
 7. Покращення тонусу шкіри – її пружності та еластичності.
 8. Ефект розслаблення під час процедури та після неї.
Пресотерапія у Львові

Ціни

Пресотерапія
30 хвилин
650 грн
45 хвилин
850 грн
60 хвилин
1090 грн
На курс процедур діють знижки до -25%

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами

  Ірина Сальник
  Косметолог, естетист, спеціаліст апаратної косметології
  Відгуки
  Поширенні питання

  Які є протипокази?

  До протипоказань належать: новоутворення; вагітність, період лактації; тромбоз і тромбофлебіті; менструація; порушення функцій нирок; туберкульоз; кардіостимулятор, або будь-який інший електронний прилад; перенесений перитоніт.