fbpx

Зморшки і заломи

Другу молодість неможливо купити. Але можна подовжити молодість шкіри, або, навіть, візуально повернути її, коли проявили себе природні вікові зміни – зморшки й заломи. Для цього Beauty FULL Skin Studio зібрала команду досвідчених спеціалістів медичної косметології та надала їм передове обладнання.

Перші зморшки можуть з’явитися й у 25 років, тому важливо починати догляд за шкірою у цьому віці. Якщо Ви бачите у дзеркалі перші зморшки, краще реагувати якнайшвидше – записатися на консультацію в Beauty FULL Skin Studio просто зараз.

Зморшки і заломи
Зморшки і заломи
Чому з'являються зморшки та заломи

Кажуть, що зморшки й зломи малюють на обличчі людини картину її життя. Справді, на їхнє утворення впливають вікові зміни, спосіб життя (стрес, шкідливі звички), індивідуальні особливості міміки, поганий стан навколишнього середовища, недостача вітамінів, антиоксидантів, білка в раціоні, втрата вологості та руйнування колагену у шкірі.

Велике значення також мають схильність організму та хронічні аспекти. Тому у багатьох випадках для досягнення гарного результату потрібен комплексний курс процедур.

 

Профілактика та догляд, щоб подовжити молодість шкіри

Для профілактики старіння шкіри необхідно дотримуватися здорового способу життя – бути фізично активними, вживати корисну їжу, відмовитися від шкідливих звичок та ніколи не забувати про захист від шкідливого сонячного ультрафіолету.

Ці ж поради допомагають значно подовжити період ремісії після проходження курсу омолодження шкіри, який пропонує косметологічна клініка Beauty FULL.

Якщо профілактичні заходи не працюють, рекомендуємо терміново звернутися по допомогу до досвідчених професіоналів з Beauty FULL Skin Studio. І Ви ніколи про це не пошкодуєте.

Косметологія Beauty FULL допоможе залишити зморшки та заломи у минулому

Beauty FULL Skin Studio пропонує топові послуги для відновлення природної краси та молодості Вашої шкіри. Мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1, мікродермабразія, безін’єкційна мезотерапія, догляд Sesderma, Medik8, RF-Ліфтинг, лазерна біоревіталізація Vitalazer 500, ліфтинг Exilis Elite, мікротокова терапія та фонофорез – це лише деякі з наших послуг, які гарантують чудовий результат.

Косметологічна клініка Beauty FULL подбає про те, щоб Ви були щасливі, коли  дивитиметься на свою молоду та привабливу шкіру!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами