fbpx

Втрата пружності, тургору шкіри

Шкіра – найбільший орган, який захищає нас від впливу зовнішніх факторів. А ще вона розповідає оточуючим про наш статус, здоров’я, характер та вік. На жаль, еластичність шкіри та її тургор з роками погіршуються.

З’являються такі неприємні ознаки старіння шкіри, як зморшки. Згодом починає розвиватися деформація шкірних покривів, обвисання.

Ми в Beauty FULL Skin Studio вважаємо, що погана еластичність шкіри та зморшки – це проблему, яку можна й треба розв’язати. Тому радимо якомога скоріше прийти до нас на консультацію. Для цього скористайтеся зручною формою запису на сайті.

Втрата  пружності, тургору шкіри
Втрата  пружності, тургору шкіри
Чому погіршуються еластичність шкіри та тургор?

Еластичність шкіри втрачається через те, що в організмі зменшується виробництво білків, які відповідають за її пружність та міцність. Так, це колаген та еластан. Винні – вікові зміни організму, нездоровий спосіб життя, незбалансоване харчування, стрес, погані екологічні умови тощо. Якщо організм має схильність до швидкого старіння шкіри, потрібно забезпечити їй регулярний догляд та підтримку. Для цього косметологічна клініка Beauty FULL має все необхідне – найсучасніше медичне обладнання та команду кращих професійних косметологів.

 

Як зберегти тургор шкіри та еластичність

Для профілактики рекомендується використовувати зволожуючі та живильні креми, які містять активні компоненти для стимуляції виробництва колагену та еластину. Добре працюють сироватки й олії з високим вмістом активних інгредієнтів.  Важливо звернути увагу на спосіб життя, оскільки погані звички та неправильне харчування можуть негативно впливають на стан найбільшого органу людини. Ми радимо дотримуватися цих рекомендацій також для подовження періоду ремісії після курсу процедур омолодження шкіри в Beauty FULL Skin Studio. Не закривайте очі на проблему – наші спеціалісти вже чекають на Вас!

Beauty FULL Skin Studio допоможе покращити тургор та еластичність шкіри

Косметологічна клініка Beauty FULL пропонує своїм клієнтам ефективний комплекс для омолодження шкіри, до нього входять мікротокова терапія, гідропілінг Glow Solution, мезотерапія нанопор,  фотоомолодження IPL Lumecca, фонофорез, ліфтинг Exilis Elite та інші процедури, які допоможуть повернути Вашій шкірі молодість.

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами