fbpx

Втрата чіткості овалу обличчя

Справжня краса завжди проявляється в деталях. Не тільки зовнішніх – в усіх рисах, які роблять нас неповторними. Але втрата чіткості овалу обличчя – точно не одна з них.

Як і вікові зміни – втрата еластичності шкіри, поява брилів, зміни в структурі шкіри тощо. Це псує настрій і негативно впливає на психологічний стан. А від нього залежить наша здатність розвиватися та радіти життю. Тому не варто відкладати похід в Beauty FULL Skin Studio.

Втрата чіткості овалу обличчя
Втрата чіткості овалу обличчя
Втрата чіткості овалу обличчя. Причини

Про швидкоплинність молодості й вікові зміни ми вже казали. А ще втрата чіткості овалу обличчя може бути наслідком шкідливих звичок, незбалансованого харчування, поганих екологічних умов та інших факторів.

Для відповіді на запитання про кількість необхідних процедур треба враховувати індивідуальну генетичну схильність до зміни овалу обличчя, та морфотип старіння. Якщо проблема має хронічний характер, то разові процедури не дають бажаного ефекту. Не варто чекати, що один сеанс процедур, який проведе на передовому обладнанні косметологічна клініка Beauty FULL, позбавить проблеми на все життя.

На тривалість результату впливають не тільки майстерність медичних працівників та передові технології Beauty FULL Skin Studio, а й профілактичні заходи, яких ми радимо дотримуватися. Здоровий спосіб життя, якісний домашній догляд за шкірою, регулярне її очищення, збалансоване харчування, достатня кількість сну та надійний захист від ультрафіолету.

Важливо почати комплексний курс процедур вчасно, адже на ранніх стадіях втрата чіткості овалу обличчя коректується краще. І триватиме такий курс менше. Ви вже незабаром зможете повернутися до потоку життя оновленими й впевненими у собі.

Косметологія Beauty FULL – висока ефективність корекції овалу обличчя

Якщо Ви прагнете відновити молодість та чіткість рис обличчя, скористайтеся комплексом естетичних послуг Beauty FULL Skin Studio.  Ідеальний результат забезпечать мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1, мезотерапія нанопор, догляд Sesderma, Medik8, RF-Ліфтинг, Ліфтинг Exilis Elite, мікротокова терапія та пілінг обличчя.

Запишіться на консультацію в Beauty FULL Skin Studio сьогодні, щоб наші косметологи підібрали комплекс процедур, ідеальний саме для Вас.

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами