fbpx

Сухість шкіри

Гарна шкіра  – як океан чи квіти. На неї хочеться дивитися, її хочеться торкатись, відчувати її ніжне тепло. Але що робити, коли з’явилася підвищена сухість шкіри, а звичайні засоби для догляду вже не допомагають?

Відчуття стягнутості шкіри, свербіж, роздратування шкіри… Такий стан розвивається внаслідок зниження захисної бар’єрної функції шкіри – порушення гідроліпідного бар’єру.

Тому корекція стану сухої шкіри не варто відкладати на невизначене майбутнє. Якщо Вам знайомі перелічені вище симптоми, записуйтесь на консультацію в Beauty FULL Skin Studio.

Сухість шкіри
Сухість шкіри
Сухість шкіри. Причини

Сухість шкіри може бути наслідком впливу багатьох факторів – небезпечних екологічних умов, дієти з високим вмістом глютену й лактози, імунних порушень, дисбалансу в гормонах тощо. Велике значення також має генетична схильність організму. У цьому випадку ми зазвичай маємо справу з хронічною формою.

Але це не означає, що доведеться терпіти сухість шкіри нескінченно. Досвідчені медичні спеціалісти Beauty FULL Skin Studio, передове обладнання, підібрані індивідуально засоби профілактики та догляду – все це допоможе досягти довгої ремісії, навіть, у складних випадках.

 

Щоб сухість шкіри зникла надовго

На довжину ремісії впливають ті ж фактори, які призводять до виникнення проблеми. Бажаєте бачити свою шкіру ніжною й привабливою якомога довше? Позбавтеся шкідливих звичок, полюбіть спорт, менше нервуйте та збалансуйте харчовий раціон, щоб забезпечити надходження достатньої кількості вітамінів групи А, В, С, Е. А ще – забезпечте шкірі найкращий догляд, на який вона заслуговує. А це – тільки найкраще.

Косметологія Beauty FULL – це топові косметологічні процедури й індивідуальний підхід до кожного клієнта. Звертайтеся зараз, щоб надовго забути про сухість шкіри і якнайшвидше повернути їй красу!

Сухість шкіри? Допоможе косметологічна клініка Beauty FULL

Спеціалісти-косметологи Beauty FULL Skin Studio запропонують Вам програму  лікування сухої шкіри з врахуванням її особистих властивостей. Тривалого ефекту допоможуть досягти мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1, лазерна біоревіталізація Vitalazer, безін’єкційна мезотерапія, фонофорез з активними зволожуючими сироватками і гідропілінг Glow Solution. Також для додаткової підтримки здоров’я шкіри ми рекомендуємо лагідний пілінг обличчя.

Beauty FULL Skin Studio зробить Вашу шкіру такою, про яку кажуть «beautiful».

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами