fbpx

Рубці, плями, пост акне

Хочеться, аби шкіра випромінювала здоров’я та зберігала тільки найкращі спогади – про лагідне океанське сонце, вітер далеких островів, палки поцілунки, дотики коханої людини тощо. Але так буває, мабуть, тільки в ідеальному світі. У нашому ж багатьох непокоять геть інші спогади шкіри – рубці, плями й пост-акне. Важко сказати, що з переліченого призводить до більшого дискомфорту та стресу. І які наслідки можуть бути в майбутньому. Але ми в Beauty FULL Skin Studio знаємо напевне, що затягувати з лікуванням не варто.

Рубці, плями, пост акне
Рубці, плями, пост акне
Рубці, плями й пост-акне. Причини виникнення

Рубці на шкірі, пост-акне, гіперпігментація, розширені пори – такі «нагадування» залишаються після пошкоджень або деяких хвороб. Однією з головних причин їхнього виникнення є запальний процес шкіри. Вона починає виробляти занадто багато меланіну, як наслідок – плями на шкірі. Ще один – розвиток рубців, які псують зовнішній вигляд й руйнують впевненість у собі.

Також впливають неякісна гігієна, брак сну, надмірне захоплення засмагою та інші фактори. Окремо варто згадати про генетичну схильність організму, яка перетворює проблему на хронічну. У цьому випадку знадобиться комплексний курс процедур, який дозволить досягти бажаного результату.

 

Профілактика, догляд та подовження ремісії

Пігментація шкіри, рубці, пост-акне та інші недоліки, про які ми писали вище, можуть зіпсувати якість життя. Тому косметологічна студія Beauty FULL рекомендує дотримуватися профілактики для запобігання їхнього виникнення. А також для подовження терміну ремісії після успішного проходження курсу в  Beauty FULL Skin Studio. Ось головні поради:

 • Регулярне очищувати обличчя вранці та на ніч спеціальними засобами для проблемної шкіри.
 • Використовувати косметику з протизапальним ефектом. Зокрема існує професійна косметика для пригнічення утворення нової пігментації.
 • Уникати високих доз ультрафіолетового випромінювання.
 • Правильно харчуватися.
 • Позбутися поганих звичок.

Велике значення для тривалості й результату лікування є його початок одразу після виявлення проблеми. Тому рекомендуємо скористатися зручною онлайн-формою для запису на консультацію в  Beauty FULL Skin Studio

Рубці, плями й пост-акне. Позбавитися допоможе косметологія Beauty FULL

До Ваших послуг команда медичних спеціалістів-косметологів, які підберуть індивідуальний курс, ефективний саме для Вашої шкіри. На передовому обладнанні ми виконуємо топові процедури, які показують гарні результати. Такі, як IPL lumecca, мікронідлінг, мікродермабразія, пілінги обличчя, гідропілінг Glow Solution, безін’єкційна мезотерапія та лазерна біоревіталізація Vitalazer 500.

Покваптеся записатися на консультацію в Beauty FULL Skin Studio. І шкіра буде Вам вдячна за повернення краси!

  Отримати консультацію

  Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами