fbpx

Розтяжки (стриї), рубці

Не всі грають у кіно, але майже кожен хоче виглядати, як зірка. Можна мати відповідну харизму, зовнішні дані й талант, але розтяжки (стриї) та рубці не дозволять відчути себе у цій ролі органічно. Адже настрій – перше, що руйнується, коли з’являються розтяжки на шкірі та стриї на тілі.

Рубці після операції, рубці від опіків, рубці від травм також завдають чималий дискомфорт. Важливо не тягнути довго з рішенням почати лікування розтяжок, аби ситуація не погіршилася. Лікування рубців також потребує оперативної реакції з боку фахівців Beauty FULL Skin Studio.

Розтяжки (стриї), рубці
Розтяжки (стриї), рубці
Чому виникають розтяжки (стриї) та рубці?

Розтяжки є наслідком гормональних змін, швидкого зниження/набору ваги або стресу. Рубці –  від акне, травм, операцій та опіків. Шкода, але ці недоліки шкіри не можуть бути усунені повністю, лише мінімізація їх візуальних проявів. Це пов’язано з руйнацією колагенових волокон (їх повний розрив)  та схильністю організму до утворення рубців. Тому косметологічна клініка Beauty FULL радить після курсу лікування продовжувати догляд та профілактичні заходи. Адже відновлення шкіри після розтяжок – справа не одного візиту.

 

Попередження розтяжок та попередження появи рубців. Стійкість ремісії

Для цього важливо дотримуватися здорового способу життя та раціонального харчування, багатого на вітаміни та мінерали. Також необхідні регулярні фізичні вправи, здоровий сон та якісний гігієнічний догляд – слід використовувати перевірені зволожуючі засоби, щоб зберегти еластичність шкіри.

На жаль, розтяжки й рубці не зникнуть самі собою. А ще їх дуже важко вилікувати самостійно. Тому радимо не відкладати, а скористатися перевагами, які надає косметологія Beauty FULL. Усі процедури підібрані так, щоб їхня ефективність завжди поєднувалася з Вашим комфортом. В Beauty FULL Skin Studio працюють досвідчені медичні фахівці на передовому світовому обладнанні, що допомагає клієнтам досягати тривалої ремісії.

Розтяжки (стриї) та рубці – проблеми в компетенції Beauty FULL Skin Studio

Для усунення проблеми ми пропонуємо різноманіття топових процедур естетичної косметології. Наприклад, апаратна мезотерапія Nanopore від Sesderma дозволяє перемагати розтяжки та рубці. А мікродермабразія відновлює шкіру після пошкоджень.

Нехай Ваша шкіра буде бездоганною, а настрій – піднесеним!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами