fbpx

Розширені пори

Розширені пори – це помітні “дірочки” на шкірі обличчя. Можуть бути на лобі, носі, щоках і підборідді. Різних розмірів і глибин. Розширені пори не тільки псують зовнішній вигляд обличчя й настрій – вони можуть стати причиною запалення та підвищеної жирності шкіри. Тому краще не тягнути з усуненням проблеми, щоб не отримати незабаром дві нові.

Розширені пори
Розширені пори
Причини розширених пор

Винними можуть бути гормональні зміни, які відбуваються в організмі в підлітковий період. Тоді під впливом гормонів збільшується виробництво себуму – секрету сальних залоз. Іншою причиною розширення пор може стати утворення комедонів – затверділих жирових пробок, які блокують вихід залоз.

Крім того, розширені пори можуть бути пов’язані із забрудненням повітря, пилом, димом, й використанням некоректної косметики, яка забиває пори.

З віком, недостача в харчовому раціоні вітаміна А – теж викликає розширення пор.

Важливо розуміти, що розширені пори – не той випадок, коли все можна усунути за один сеанс. Зазвичай це хронічне явище, пов’язане з особливостями організму. Тому догляд за шкірою з розширеними порами має бути  регулярним, а не тільки одна чистка пор в період загострення.

 

Розширені пори. Профілактика та догляд

Найкраща профілактика – це своєчасне очищення пор, правильний домашній догляд, та інші косметологічні процедури, які виконують спеціалісти Beauty FULL Skin Studio. Ґрунтовний підхід до лікування з використанням кращого обладнання Beauty FULL Skin Studio дозволяє досягти тривалої ремісії. Шанси на успіх значно підвищує початок курсу одразу після того, як з’явилися перші розширені пори. Для цього косметологічна клініка Beauty FULL пропонує скористатися зручним онлайн-записом.

Розширені пори. Чим допоможе косметологія Beauty FULL

Косметологічна клініка Beauty FULL пропонує комплексний підхід до лікування розширених пор. Ми використовуємо передові технології та преміальні продукти. Такі, як догляд від Sesderma, Histomer, GlyMed та Medik8, для досягнення оптимальних результатів.

Кожному клієнту ми пропонуємо індивідуальний курс, до якого входять чистка обличчя, пілінг обличчя, гідропілінг Glow Solution, мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1 та фотоомолодження IPL Lumecca – процедури для зменшення розширених пор та покращення стану шкіри.

Записуйтесь на консультацію в Beauty FULL Skin Studio, щоб переконатися – Ваша шкіра нас полюбить!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами