fbpx

Пігментація

Ми живемо в еру прагнень до нескінченного вдосконалення. Часи, коли внутрішня і зовнішня краса стали неодмінними атрибутами успіху. Пігментація шкіри аніяк не вписується в цю картину. Тому, якщо з’явилися пігментні плями, краще одразу записатися на консультацію в Beauty FULL Skin Studio.

 

Пігментація шкіри може бути не тільки на обличчі, а й на спині та руках. Гіперпігментація – це збільшення кількості пігменту в шкірі, яке призводить до появи темних плям. А гіпопігментація – відповідно, зменшення його кількості, яке призводить до світлих. Окремими її формами є мелазма та хлоазма.

Пігментація
Пігментація
Чому виникає пігментація шкіри?

Шкіра може багато розповісти досвідченому косметологу про спосіб життя, здоров’я, хобі й, навіть, генетичні особливості людини. А от пігментні плями на ній зазвичай виникають через гормональний дисбаланс, надмірну любов до засмаги, травматизацію шкірних покривів, генетичну схильність, захворювання внутрішніх органів, нервові розлади та стреси, вікові зміни, прийом певних ліків або інші причини.

Випадки гормонального дисбалансу можуть бути важкими для лікування, особливо, коли йдеться про хронічну її форму. Проте косметологія Beauty FULL демонструє свою ефективність і тут. Завдяки досвіду медичних спеціалістів студії та передовим естетичним технологіям. Після однієї процедури пігментація шкіри, звичайно, назавжди не зникне. Довжина періоду ремісії залежить, з-поміж іншого, від профілактики та догляду.

Пігментація шкіри: профілактика та догляд

Навіть, якщо Вам пощастило мати здорову шкіру без натяків на плями, рекомендуємо дотримуватися наступних порад:

  • Не засмагати в період найбільшої сонячної активності та закривати відкриті ділянки тіла
  • Використовувати захисні креми
  • Споживати необхідні вітаміни
  • Дотримуватися здорового способу життя
  • Уникати стресів
  • Полюбити збалансовану їжу

Якщо ж пігментні плями вже стали неприємною рисою зовнішності, запрошуємо терміново скористатися перевагами медичної косметології Beauty FULL Skin Studio.

Косметологічна клініка Beauty FULL. Процедури від пігментації
Як вирішується проблема

Широкий спектр технологічних рішень та професійний рівень медичного персоналу клініки Beauty FULL Skin Studio дозволяють гарантовано якісно виконувати такі процедури, як мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1, IPL Lumecca, пілінг обличчя, безін’єкційна мезотерапія, фонофорез, догляд від Sesderma, Medik8, RF-Ліфтинг, гідропілінг Glow Solution та лазерне видалення пігментації.

З нами Ваша шкіра отримає друге життя – яскраве, здорове та привабливе!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами