fbpx

Нерівний тон шкіри

Нерівний тон шкіри може зіпсувати вишуканий стиль та статус. Плями, нерівності, розширення пор, червоні судини – з цими та іншими неприємними явищами зіштовхуються люди в усьому світі.

Нерівний тон шкіри
Нерівний тон шкіри
Чому розвивається нерівний тон шкіри

Нерівний тон шкіри може розвинутися внаслідок багатьох причин. Головні з них – погана екологія, акне, шкідливі звички, дефіцит вітамінів, ультрафіолетове опромінювання, хвороби, сонячні опіки та фотостаріння.

Великий вплив мають фактори навколишнього середовища, генетичні особливості та схильність організму до виникнення цієї проблеми. Тому в багатьох випадках однієї косметичної процедури недостатньо.

Нерівний тон шкіри та його профілактика

Косметологія Beauty FULL творить дива, допомагаючи у важких ситуаціях, коли нерівний тон шкіри став хронічним. Але найкраще розв’язання проблеми – її попередження.

Для цього рекомендуємо не перебувати довго на сонці, використовувати на пляжі крем із високим фактором захисту від ультрафіолету, позбутися шкідливих звичок та дотримуватися здорового харчування. Крім того, необхідно виключити використання агресивних косметичних засобів, які можуть пошкодити шкіру.

Ці ж поради сприяють подовженню ремісії після лікування, ефективність якого гарантує косметологічна клініка Beauty FULL.

Якщо Ви вже маєте нерівний тон шкіри, то радимо не відкладати візит до Beauty FULL Skin Studio. Чим триваліша проблема нездорового тону, тим довшим буде курс косметологічних процедур. Записуйтеся на консультацію зараз, щоб отримати особистий експертний підхід до Вашої проблеми та гарантований результат – здоровий вигляд шкіри та гарне самопочуття.

Позбавлення нерівного тону шкіри з Beauty FULL Skin Studio
Ми подбали про те, щоб ефективність будь-яких процедур поєднувалася з Вашим комфортом

Це може бути мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1, IPL Lumecca, пілінг обличчя, безін’єкційна мезотерапія, догляд від Sesderma, Medik8, RF-Ліфтинг чи гідропілінг Glow Solution. Реабілітаційний період після косметологічного втручання відсутній або мінімальний, тому Ви зможете швидко повернутися до активного життя.

В Beauty FULL Skin Studio працює команда професіоналів у галузі медичної косметології, яка допоможе покращити стан Вашої шкіри та повернути їй здоровий тон.

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами