fbpx

Небажане волосся

Змагатися треба тільки із собою, аби щодня ставати краще. Порівнювати себе сьогоднішню із вчорашньою. І вже зараз позбутися того, що шкодить самооцінці та погіршує психологічний стан. Адже небажане волосся, особливо, на обличчі, ногах та руках є причиною стресу для багатьох жінок.

 

Все, що погано впливає на рівень щастя та задоволення життям, з часом стає не тільки косметологічною проблемою. Тому треба реагувати швидко. Найкраще записатися на консультацію в Beauty FULL Skin Studio для видалення волосся, скориставшись швидкою онлайн-формою.

Небажане волосся
Небажане волосся
Чому росте небажане волосся

Самі собою волосяні фолікули не є причиною того, що починає рости густе волосся там, де не мало б. Зазвичай це відбувається внаслідок змін гормонального фону, прийому ліків, хвороб тощо. Мають значення також генетичні особливості та схильність до виникнення проблеми у окремої людини. Проте косметологія Beauty FULL пропонує своїм клієнтам комплексні курси з гарантованим результатом. Адже швидке видалення волосся надовго – одна з найпопулярніших наших послуг.

Небажане волосся. Рекомендації з профілактики та подовження ремісії

Епіляція небажаного волосся у нас відбувається з використанням передового обладнання під наглядом лікарів-косметологів. Враховуються усі індивідуальні фактори, тому у більшості випадків нам вдається досягти тривалої ремісії. Лазерна епіляція – саме цьому методу ми віддаємо перевагу через його комфортність та результативність.

Для попередження проблеми або подовження періоду ремісії після того, як відбулося лазерне видалення волосся, косметологічна клініка Beauty FULL радить дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Регулярно використовувати зволожуючі якісні кремі та лосьйони.
  • Обирати засоби для гоління, які зменшують ризик пошкодження шкіри.
  • Вживати більше корисних продуктів.

У будь-якому разі, важливо не відкладати проблему на невизначене майбутнє. І не боятися, адже безболісне видалення волосся в Beauty FULL Skin Studio насправді безболісне.

Небажане волосся? Beauty FULL Skin Studio позбавить

Топова лазерна епіляція Тriton InMode, яку пропонує своїм клієнтам косметологічна клініка Beauty FULL, дозволяє надовго видалити волосся та повернути впевненість у своїй красі.

Чекаємо на Вас!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами