fbpx

Набряки

Набряки важко назвати приємними, де б вони не були. Але найбільш поширені зони ризику – обличчя, ноги й руки.

Набряки бувають червоні та гарячі на дотик. А ще – вони можуть свідчити про наявність небезпечних хвороб. Або про те, що настав час переглянути свій спосіб життя у бік здоровішого.

Тому набряки на обличчі, набряки під очима, набряки на животі, набряки на руках, набряки на ногах – це не просто можливі причини для комплексів, а й сигнали якомога скоріше звернутися до спеціалістів. Зокрема, косметологія Beauty FULL пропонує найсучасніші апаратні процедури для лікування набряків з максимальним комфортом для клієнтів.

Набряки
Набряки
Причини набряків

Причини набряків – нездоровий спосіб життя, неправильне харчування, підвищений рівень стресу й травми. Або хронічні захворювання серця, нирок та інших органів. Ще один важливий чинник – генетична схильність організму. У цьому випадку один сеанс процедур у Beauty FULL Skin Studio, на жаль, не дасть бажаного ефекту. Натомість наші досвідчені спеціалісти запропонують ефективний комплексний курс саме для Вашого випадку.

 

Попередження набряків та подовження ремісії

Набряки в результаті ударів та травм – це окремий випадок. А зазвичай для попередження набряків та подовження тривалості ремісії ми рекомендуємо дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Уникати довготривалих навантажень на ноги, зберігати правильну поставу й регулярно робити вправи на розтягування.
  2. Підтримувати здорову вагу, зменшуючи навантаження на суглоби й знижуючи ризик набряків.
  3. Дотримуватися здорового способу життя.
  4. Відкоригувати водно-сольовий баланс в організмі.
  5. Пити достатню кількість води, щоб уникнути зневоднення й зміцнити судини.

Також варто пам’ятати, що реабілітація після набряків набагато легша й скоріша, якщо звернутися по допомогу вчасно. Тож косметологічна клініка Beauty FULL пропонує скористатися зручною формою запису на сайті.

Набряки? Звертайтеся в Beauty FULL Skin Studio

Поєднання досвіду кращих медичних косметологів із передовими апаратними технологіями дозволяє Beauty FULL Skin Studio забезпечувати своїм клієнтам насправді ефективне лікування. Комплексно або окремо можуть бути застосовані наступні процедури проти набряків – пресотерапія, обгортання, термообгортання та вакуумно-ротаційний масаж Jordi Shape.

До зустрічі в Beauty FULL Skin Studio, про яку Ви ніколи не пошкодуєте!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами