fbpx

Мішки під очима, гусячі лапки, темні кола під очима

Ми живемо, невпинно проходячи серію трансформацій. Стаємо досвідченішими, кращими, розумнішими, впевненішими та успішнішими. Для цього щодня працюємо над собою та розвиваємося. Одночасно наше тіло, на жаль, трансформується інакше – з часом з’являються мішки під очима, гусячі лапки та темні кола під очима. Якщо це трапилося з Вами, запрошуємо просто зараз записатися на прийом в Beauty FULL Skin Studіо.

Мішки під очима, гусячі лапки, темні кола під очима
Мішки під очима, гусячі лапки, темні кола під очима
Чому з’являються мішки під очима, гусячі лапки та темні кола під очима

Мішки під очима, гусячі лапки та темні кола під очима можуть бути наслідком дії різних факторів. Підвищений рівень білка погіршує водний баланс і викликає набряк. А зменшення колагену призводить до втрати еластичності шкіри. Недостатній сон, втома та стрес безпосередньо впливають на здоров’я шкіри навколо очей. Не забуваймо також про можливу генетичну схильність організму до проблеми, або набуті хронічні захворювання. У цьому випадку одна косметологічна процедура не буде ефективною. Тому косметологічна клініка Beauty FULL пропонує індивідуальний курс, який забезпечить найкращий ефект саме для Вашої шкіри.

 

Мішки під очима, гусячі лапки та темні кола під очима. Профілактика й тривалість ремісії

Найкращі результати у разі такого неприємного явища, як мішки під очима, гусячі лапки та темні кола під очима, демонструє комплексний підхід:

  1. Важливо дотримуватися здорового способу життя. А саме – правильно харчуватися, спати 8-9 годин на добу, відмовитися від поганих звичок та підвищити фізичну активність. Це не тільки покращить здоров’я в цілому, а й позитивно вплине на вигляд шкіри.
  2. Радимо забезпечити шкірі навколо очей регулярну підтримку. Косметологія Beauty FULL, з-поміж іншого, застосовує для цього догляд від Sesderma та Medik8.

Перелічені поради також допомагають подовжити період ремісії – результат роботи професійних косметологів та передових технологій Beauty FULL Skin Studіо. Попри це, не радимо відкладати візит до нас надовго.

Косметологічна клініка Beauty FULL допоможе повернути молодість шкірі навколо очей

Ми пропонуємо найсучасніші технології й процедури, які зроблять Вашу шкіру здоровою й привабливою, а Вас самих – щасливими. Серед них – ліфтинг Exilis Elite, лазерна біоревіталізація Vitalazer 500 та мікротокова терапія, IPL Lumecca.

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами