fbpx

Локальне відкладення жиру

Якби існував хіт-парад найбільш «популярних» косметологічних проблем, локальне відкладення жиру займало б місце у першій трійці. Попри те, наскільки старанно люди дотримуються дієти або займаються спортом, деякі ділянки виглядають неестетично. Жирові валики на животі, стегнах, боках, колінах та інших частинах тіла погіршують рівень задоволення собою та життям. Тому треба діяти вже зараз – записатися на консультацію в Beauty FULL Skin Studio, щоб зробити себе знов щасливими.

Локальне відкладення жиру
Локальне відкладення жиру
Щоб локальне відкладення жиру зникло

Те, що надмірна вага погіршує психологічний стан – сумнозвісний факт. Також факт, що брак фізичної активності та неправильне харчування спричиняють ожиріння. Проте якісні профілактика та догляд допоможуть зберегти ефект від процедур Beauty FULL Skin Studio і подовжити ремісію.

У разі, коли локальне відкладення жиру стало хронічною проблемою, одна процедура не дасть бажаного ефекту. Натомість медичні фахівці Beauty FULL Skin Studio допоможуть досягти результату, розробивши індивідуально для Вас комплексний курс.

 

Профілактика, догляд, ремісія

Насамперед рекомендується регулярно виконувати фізичні вправи, дотримуватися збалансованої дієти та дбати про правильну гігієну шкіри. Використання зволожуючих кремів збереже її гладкість та еластичність. Також важливо дбати про здоровий сон, який має тривати не менше за 7-8 годин. Він потрібен організму для відновлення, а шкірі – для регенерації.

Якщо виконувати поради вище, тривалість ремісії буде довгою. Але також важливо почати лікування одразу після перших ознак проблеми. Тому косметологічна клініка Beauty FULL пропонує скористатися зручною формою запису онлайн на консультацію.

Лікування
Як вирішується проблема в Skin studio Beauty FULL

Косметологічна клініка Beauty FULL запрошує на топові апаратні процедури, які виконуються за допомогою передових технологій. Такі, як вакуумний масаж для схуднення, масаж для зменшення об’ємів, процедури для розбавлення жирових валиків, корекцію фігури Exilis Elite, вакуумно-ротаційний масаж Jordi Shape, обгортання та термообгортання.

Бажаємо Вам здоров’я та краси!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами