fbpx

Кисетні зморшки, втрата об’єму губ

Губи – така ж виразна риса обличчя, як очі. Тому хочеться, щоб вони виражали молодість, красу та впевненість. Проте кисетні зморшки та втрата об’єму губ здатні зіпсувати будь-яку гарну історію.

Кисетні зморшки та втрата об’єму губ – одні з типових ознак, якими дають про себе знати вікові зміни. Кисетні зморшки – це лінії, які з’являються на губах через мімічні рухи, спровоковані емоційною напругою та скутістю. Втрата об’єму губ відбувається через зниження колагену та природньої зволоженості в тканинах. Зазвичай, проблема з’являється після 30 років.

Хоча кисетні зморшки та втрата об’єму губ не загрожують здоров’ю безпосередньо, вони можуть стати причиною психологічного дискомфорту. Тому радимо найскоріше записатися на консультацію в Beauty FULL Skin Studio, щоб повернути своїм губам привабливість.

Кисетні зморшки, втрата об’єму губ
Кисетні зморшки, втрата об’єму губ
Кисетні зморшки й втрата об’єму губ. До чого тут сонце й погані звички?

Це головні фактори ризику, які разом із віком вливають на розвиток неприємного явища. Але геть не єдині. Про зниження колагену ми вже писали. Також мають значення пересихання губ та генетична спадковість організму. Тому позбавитися проблеми за один сеанс назавжди, на жаль, не вийде. Однак можливо досягти довгої ремісії після курсу косметологічних процедур на передовому обладнанні Beauty FULL Skin Studio.

 

Кисетні зморшки й втрата об’єму губ. Профілактика й лікування

Профілактика не відрізняється від наших звичайних порад стосовно збереження краси й молодості шкіри. Головне – забути про погані звички та надмірну любов до засмаги. Натомість зосередитися на здоровому харчуванні, спорті, прогулянках на свіжому повітрі та професійному косметологічному догляді. Для цього косметологічна клініка Beauty FULL зібрала досвідчених медичних спеціалістів та забезпечила їх топовим світовим обладнанням. І надважливо – посміхайтесь частіше! Поєднання цих складових допомагає нашим клієнтам досягати тривалої ремісії, навіть, в хронічних випадках. Звісно, за умови дотримання рекомендацій вище.

Якщо кисетні зморшки та втрату об’єму губ не лікувати вчасно, ситуація може погіршитися. Коли зморшки стануть занадто глибокими, їх буде важко видалити. У разі зміни об’єму губ для його корекції також знадобиться багато зусиль та часу. Найкраще – це звернутися до Beauty FULL Skin Studio одразу, як з’явилися перші ознаки проблеми.

Косметологія Beauty FULL проти кисетних зморшок та втрати об’єму губ

Косметологічна клініка Beauty FULL пропонує комплексні естетичні процедури, які довели свою високу ефективність. Одна з них – ліфтинг Exilis Elite, що дозволяє відновити еластичність тканин і підтягнути шкіру. Гарно зарекомендувала себе також лазерна біоревіталізація Vitalazer 500 – неінвазійна процедура для омолодження шкіри, підвищення її еластичності та зменшення зморшок. Метод базується на використанні лазерного випромінювання для безінєкційного введення гіалуронової кислоти, для відновлення зволоження, стимуляції синтезу колагену та еластану та покращення стану міжклітинного матріксу.

Косметологія Beauty FULL не в змозі зупинити роки, але ефективно позбавить Вас вікових ознак!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами