fbpx

Гіперкератоз шкіри

Хочеться щоранку дивитися у дзеркало й твердо знати, що можеш все. Відчувати цю впевненість щиро, без жодних сумнівів. Випромінювати її у навколишній світ, отримуючи у відповідь нові виклики, чудові знайомства, щасливі збіги обставин та незабутні моменти.  Але гіперкерактоз шкіри може зіпсувати настрій та порушити стан перебування в потоці можливостей.

Гіперкератоз шкіри – це її зайва кератинізація. Тобто, коли кількість кератину в епідермісі перевищує норму, а якість текстури шкіри погіршується. Найбільш поширеним наслідком є загрубіння шкіри, її потовщення,  втрата фізіологічних параметрів шкіри (еластичність і тургор), фолікулярний кератоз, актинічний кератоз.

Груба шкіра анікого не прикрашає. Навіть, самих мужніх чоловіків.

Чим довше чекати й нічого не робити, тим більше ризик, що підвищена сухість шкіри, порушення ороговіння епідермісу, стане хронічною. Тому краще не зволікати з візитом у Beauty FULL Skin Studio. Для цього скористайтеся зручною формою запису – це стане Вашим першим кроком до бездоганної шкіри й гарного самопочуття.

Гіперкератоз шкіри
Гіперкератоз шкіри
Гіперкератоз шкіри. Причини розвитку

Існує декілька факторів, які можуть спричинити гіперкератоз шкіри. Найбільш впливові серед них – дефіцит вітамінів, вологи в організмі, стрес, порушення обміну речовин, вікові зміни, уповільнення метаболізму, зовнішні чинники, шкідливий вплив УФ-випромінювання, особиста гігієна, погані екологічні умови тощо.

Індивідуальна генетична схильність та хронічний перебіг процесу гіперкератозу значно ускладнюють його лікування. У таких випадках для досягнення необхідного ефекту однієї процедури замало.

 

Профілактика та догляд за шкірою для запобігання розвитку гіперкератозу

Профілактика гіперкератозу включає регулярну ексфоліацію, пілінги , щоб зменшити згрубіння й розгладити проблемні ділянки. Крім того, рекомендується використовувати зволожуючі засоби з формулою, яка забезпечує достатню кількість вологи в шкірі.

Також варто дбати про те, щоб рівень вологості повітря у приміщенні, де Ви перебуваєте, не був нижчим за норму.

Крім того, необхідно звернути увагу на свою дієту, щоб забезпечити достатнє надходження вітамінів групи А В С Е, й пити достатню кількість води, щоб забезпечити внутрішнє зволоження. А ще – уникати довгого перебування на сонці під час пікових періодів його активності.

Ці ж рекомендації корисні для тих, хто хоче подовжити ремісію й закріпити гарний результат після курсу косметичних процедур Beauty FULL Skin Studio.

Пам’ятайте, що своєчасне звернення до наших кваліфікованих спеціалістів – половина майбутнього успіху.

Косметологічна клініка Beauty FULL має всі можливості для лікування гіперкератозу

Косметологія Beauty FULL пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта та найсучасніші методи лікування гіперкератозу: мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1, мікродермабразія, безін’єкційна мезотерапія, RF-Ліфтинг, лазерна біоревіталізація Vitalazer 500, ліфтинг Exilis Elite, мікротокова терапія та фонофорез. Всі процедури виконуються на передовому обладнанні досвідченими медичними спеціалістами.

 

Звертайтеся  зараз, щоб вже завтра побачити перші результати!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами