fbpx

Друге підборіддя

Друге підборіддя – перше, що додають голлівудські режисери, аби швидко показати похилий вік персонажа у кадрах, де волосся закрите шапкою. Проте в реальному житті ніхто не хоче приміряти на себе таку роль.

Так, було б чудово вирізати на монтажі такі небажані деталі, як подвійне підборіддя, жирові відкладення на шиї або брилі.

Моделювання обличчя під керуванням досвідчених медиків на передовому обладнанні – одна з наших топових послуг. Тому чекаємо на Вас у Beauty FULL Skin Studіо!

Друге підборіддя
Друге підборіддя
Чому виникає друге підборіддя?

Подвійне підборіддя може бути наслідком впливу різних факторів – вікових змін, зайвої ваги, поганої постави, генетичної схильності, або набутих хронічних захворювань . В останніх випадках проблема може мати хронічний характер. Важливо звернутися по косметологічну допомогу в Beauty FULL Skin Studio вчасно, тоді курс виправлення форми обличчя призведе до тривалої ремісії. Як правило, одного сеансу замало для забезпечення бажаного ефекту.

 

Друге підборіддя. Щоб не з’явилося та не повернулося

Відновлення овалу обличчя потребує паралельного застосування таких процедур, як масаж шиї та підборіддя, розгладження зморшок підборіддя, підтягнення шкіри підборіддя тощо.

Для підтримки оновленого стану та подовження ремісії після курсу рекомендується використовувати спеціальні ліфтингові засоби проти зморшок та обвисання шкіри. Корисними також будуть зайняття спортом та контроль ваги. Адже, як ми пам’ятаємо, зайві кілограми – один із факторів появи такого явища як друге підборіддя.

Радимо не відкладати лікування, оскільки проблема нікуди не подінеться, а тільки посилиться з часом.

Як допоможе косметологія Beauty FULL

Спеціально для Вас косметологічна клініка Beauty FULL пропонує безболісні процедури на найкращому світовому обладнанні. Такі, як ліфтинг обличчя, безін’єкційна мезотерапія та ліфтинг Exilis Elite. Приходьте в  Beauty FULL Skin Studio, адже ми завжди на варті Вашої краси!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами