fbpx

Целюліт, дряблість шкіри

Навіть, якщо обличчя ідеально доглянуте, целюліт та дряблість шкіри на деяких ділянках тіла будуть зайвими. Краще не йти цим шляхом, а одразу звернутися по допомогу до медичних фахівців Beauty FULL Skin Studio, аби розпочати антицелюлітні процедури.

Целюліт, дряблість шкіри
Целюліт, дряблість шкіри
Чому виникають целюліт та дряблість шкіри

Їхній розвиток пов’язаний зі зменшенням еластичності шкіри та збільшенням жирових клітин в глибоких шарах. Важливими чинниками є вікові зміни, неправильне харчування, низька фізична активність та стрес. Генетична схильність організму також відіграє негативну роль, підвищуючи ризик трансформації проблеми в хронічну. У цьому випадку є потреба в комплексному підході, підборі індивідуального курсу. Саме індивідуальний курс лікування целюліту із застосуванням передового обладнання Beauty FULL Skin Studio допоможе досягти тривалої ремісії.

Що робити для профілактики та як подовжити ремісію

Щоб запобігти появі целюліту та дряблості шкіри, потрібно дотримуватись правильного харчування та подружитися зі спортом. А ще – споживати більше свіжих овочів і фруктів, пити достатньо води та уникати жирних продуктів. Рекомендується також робити масаж проти целюліту. Точніше, спеціалізований його вид, який показав найбільшу ефективність – вакуумний масаж.

Ці ж поради допоможуть зробити ремісію після лікування в Beauty FULL Skin Studio стійкою й довгою. Для цього бажано розпочати лікування одразу після проявлення перших ознак проблеми.

Косметологія Beauty FULL
Щоб целюліт та дряблість шкіри відступили

Косметологічна клініка Beauty FULL забезпечує лікування целюліту та дряблості на еталонному рівні якості. Завдяки досвіду найкращих косметологів Beauty FULL Skin Studio та передовому медичному обладнанню. Курс підбирається для кожного клієнта індивідуально. Окремо або комплексно застосовуються такі  процедури, як масаж проти целюліту, вакуумний масаж, вакуумно-ротаційний масаж Jordi Shape, корекція фігури Exilis Elite, пресотерапія, обгортання та термообгортання.

 

Косметологічна клініка Beauty FULL. Щоб Вашою шкірою милувалися!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами