fbpx

Акне

Попри стереотип, що акне – підліткове жахіття, яке треба пережити, а потім забути назавжди, хвороба може викликати дискомфорт у будь-якому віці. Вона проявляється у вигляді висипань, запалень й вугрів. Типовими зонами враження є обличчя, спина та груди. Дорослим захворювання заважає не менше, ніж тим, хто вперше почав цікавитися, як вилікувати акне в 14-15 років. Адже привабливо виглядати хочеться у будь-якому віці. Тому не варто відкладати візит у Beauty FULL Skin Studio – скористайтеся для запису на консультацію зручною онлайн-формою.

Акне
Акне
Причини акне

Науковцям досі не відомі всі причини розвитку акне. Але вони ідентифікували декілька факторів, які сприяють виникненню проблеми. Один з них – дисбаланс і збільшення рівня гормонів, яке часто відбувається у підлітковий період. Інші – стрес, неправильний догляд за шкірою з акне, деякі лікарські препарати тощо. Генетична схильність також відіграє важливу роль, підвищуючи ризик розвитку хронічної форми хвороби. Але навіть у таких непростих випадках косметологія Beauty FULL покращує стан шкіри та забезпечує стійку ремісію. Досягається це не за один сеанс, але перші результати Ви побачите дуже скоро.

 

Профілактика та ефективні засоби проти акне

Окрім, власне, лікування акне у косметолога Beauty FULL Skin Studio, важливо коректно доглядати за шкірою обличчя, щоб знизити ризик повернення хвороби. Адже якісна гігієна обличчя – основа гарної та здорової шкіри. Для цього краще використовувати перевірені засоби, призначені для чутливої та проблемної шкіри обличчя з акне.

Косметологічна клініка Beauty FULL пропонує топові процедури, які виконують досвідчені медичні спеціалісти на передовому обладнанні. Щоб попередити появу акне або подовжити термін ремісії після курсу лікування. Проте велика частина успіху залежить від дотримання здорового способу життя, правильного харчування та контролю психологічного стану. А ще від того, наскільки швидкою була реакція на виникнення проблеми. Адже акне, як і багато інших хвороб, найкраще піддається лікуванню на ранніх стадіях.

Косметологічна клініка Beauty FULL – місце, де перемагають акне

Ми пропонуємо комплекс ефективних процедур для догляду за шкірою з акне, а також для її лікування:

  • Фотоомолодження IPL Lumecca допомагає зменшити запалення на шкірі, покращити її текстуру й тон.
  • Чистка обличчя та пілінг обличчя ефективно очищують пори від забруднень, які сприяють появі вугрів, зменшують запалення на наслідки, відомі як постакне.
  • Догляд від Sesderma та GlyMED підтримує шкіру та покращує її вигляд.
  • Мультидогляд OxyGeneo+ 4 в 1 поєднує ексфоліацію, інфузію, оксигенування та масаж. Це дозволяє покращити кровообіг, зняти набряк та підвищити тонус шкіри.

Beauty FULL Skin Studio допоможе Вам знову полюбити свою шкіру за її красу!

    Отримати консультацію

    Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами